АвторизаціяРеклама

» » 24 червня: цей день в історії Бориспільського краю

24 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

24 червня: цей день в історії Бориспільського краю Пам’ятати про події, що стались на рідній землі, пам’ятати про наших земляків – це природна потреба. Триматися свого роду, оберігати реліквії, традиції, передавати їх у спадок наступним поколінням – це один із наших із вами обов’язків. Інакше, почнуть цуратися, бо нехтуємо історичною пам’яттю, і зневажливо називатимуть "людьми без роду-племені".
Сьогодні колектив інтернет-видання хоче поділитися тими подіями, які відбулись 24 червня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

24 червня 2011 року в селі Щасливе відкрили новий ігровий дитячий майданчик по вулиці Лесі Українки. Майданчик був збудований завдяки спільними зусиллями сільської ради та компаній "Ейвон Косметікс Юкрейн" і "Деметра". Ейвон профінансувала придбання та встановлення ігрового обладнання, а співробітники Деметри висадили дерева та кущі навколо майданчика

24 червня 2016 року в селі Вишеньки пройшли відбудуться заходи районного масштабу до дня Конституції України. Святкування відвідали представники громад сіл Бориспільщини, сільські голови, начальство з району на Київської області. Спершу нагороджували найкращих бориспільців. Потім відбувся святковий концерт за участю колективів творчої самодіяльності Бориспільського району.

24 червня 2016 року в місті Бориспіль – у відділі державного історичного музею "Сучасний Бориспіль" за адресою: вул. Головатого, 3 – була відкрита виставка Сергія Дячука "Воїни. Державна та військова еліта від Русі до України".

24 червня 2019 року виконавчий комітет Бориспільської міської ради прийняв рішення №438. Відповідно до нього, з 1 серпня 2019 року за вивезення сміття нараховується залежно від кількості осіб, які проживають за конкретною адресою, навіть враховуючи дітей. Під час цього голосування не всі підтримали дане рішення. Вони аргументували це тим, що в такий спосіб влада міста Борисполя намагається компенсувати збитки за вивезення відходів. Адже більшість домоволодінь приватного сектору роками не підписує договори, тому виходить так, що за них платитимуть добропорядні містяни.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні, історія, Бориспіль, минувщина, дати, Район
Оціни новину →
Переглядів: 113
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою