АвторизаціяРеклама

» » 23 червня: цей день в історії Бориспільського краю

23 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

23 червня: цей день в історії Бориспільського краю Давньоримський поет Публій Папіній Стацій колись сказав: "Завжди пам’ятай минуле". Тому ми – колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" намагаємося дотримуватись цього неписаного правила і розповідаємо про нашу з вами історію – про Бориспільський край. А саме, про те, що буде, є та було. Тому сьогодні хочемо поділитися тими подіями, які відбулись 23 червня.

Ми намагаємось розповідати якнайбільше, але якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

23 червня 1941 року, на другий день війни, німецька авіація вже бомбардувала військове містечко та аеродром, розташований на околиці міста Борисполя.

23 червня 2018 року в Борисполі святкували День молоді. В цей день проводилися різноманітні майстер-класи, провели два конкурси – "Молода людина року" та "Молода мама – 2018" (проводився вперше). Музичний блок представляли: кавер-група "The Heatweavers", DJ Natasha Rostova та DJ Yaroslav.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні, Бориспіль, історія, Район, дати
Оціни новину →
Переглядів: 136
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою