АвторизаціяРеклама

» » 22 червня: цей день в історії Бориспільського краю (+світлини)

22 червня: цей день в історії Бориспільського краю (+світлини)

Новини Борисполя

22 червня: цей день в історії Бориспільського краю (+світлини) Кажуть, що зірки світять для того, щоб кожен міг відшукати свою. Так і ми, шукаємо та розповідаємо нашим читачам про події, що відбувалися в Бориспільському краї впродовж багатьох років. Адже це наша з вами історія, яку ми не маємо права забути. Отож, сьогодні 22 червня 2020 року, тому колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" продовжує нагадувати вам і собі те, що вже колись сталося

Ми намагаємось розповідати якнайбільше, але якщо ви знаєте про визначні дати з історії Бориспільського краю, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

22 червня 1943 року силами партизанського загону ім. Щорса в сошниківському лісі була розстріляна фашистська колона. Тоді загинуло більше 100 нацистів.

22 червня 1944 року в любарецькому колгоспі "Жовтень" відбулась зустріч із учасницями руху п’ятисотениць Марією Демченко та Марією Гнатенко. На ній відомі на той час ланкові ділилися своїм передовим досвідом.

22 червня 1959 року Рада Міністрів УРСР своєю Постановою №1832 зобов'язала Українське територіальне управління цивільного повітряного флоту забезпечити з 1 липня 1959 року прийняття до аеропорту "Бориспіль" реактивних пасажирських літаків ТУ-104 за маршрутами Москва-Київ-Москва, Ленінград-Київ-Ленінград (15 серпня 1960 р.). Цією ж Постановою міністерства торгівлі, автомобільних і шосейних доріг, зв'язку зобов'язувались: надати аеропорту 10 стандартних щитових будиночків для розміщення наземних служб і пасажирів; доставляти пасажирів із м. Києва і до м. Києва автобусами; виділити канали зв'язку для управління повітряним рухом.

22 червня 1989 року на південно-східній околиці Борисполя був відкритий меморіал пам’яті на місці розстрілу та похованні бориспільців у роки німецько-фашистської окупації. Імена похованих встановили слідопити музею бойової слави середньої школи №3, яку провели значну пошукову роботу. Мітинг відкривав секретар парткому радгоспу "Бориспільський" П.Й. Шатило.

22 червня 2011 року на території Книшового меморіального комплексу відбулася церемонія перепоховання останків 494 воїнів, які загинули при обороні Києва в 1941 році, були поховані на околиці міста Борисполя та випадково знайдені під час земляних робіт. У церемонії перепоховання взяв участь четвертий Президента України Віктор Янукович.

22 червня 2012 року вперше в місті Борисполі на одному з майданчиків, що на вулиці Робоча, 19, відбулися змагання зі стріт-воркауту.

22 червня 2015 року відбулось засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради на якому було прийняте рішення збільшити проїзд у міському громадському транспорті з 3 грн до 3 грн 50 коп. Вартість проїзду в аеропорт – 4 грн 50 коп – вирішили залишити без змін. Щоправда, на сесії, яка відбулась 14 липня, це рішення депутати відмінили.

22 червня 2016 року команда Бориспільської ДЮСШ із плавання взяла участь у Чемпіонаті України на відкритій воді, який проходив у місті Львів. Першу бронзову нагороду для команди завоював Павло Шаран в естафеті. Софія Бут виборола одразу дві бронзові медалі: одну за подолання дистанції 200 метрів на спині, іншу – 200 метрів комплексного плавання. Також на Чемпіонаті Марія Петруша виконала І розряд, а Володимир Власенко, Максим Воробйов та Артем Підберезка – ІІ розряд.

22 червня 2018 року Центр громадського здоров’я Мінохоронздоров’я України розпочав лабораторні обстеження озер на території міста Борисполя та Бориспільського раойну. Тривали вони до 5 липня. Як результат, у воді озер Олесницьке, УМБ-17 та в мікрорайоні "Нестеривка". були виявлені шкідливі мікроорганізми – лактопозитивні кишкові палички. Також у список потрапили річка Павлівка, яка протікає територією села Кийлів Бориспільського району.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Район, історія, визначні, Бориспіль, дати
Оціни новину →
Переглядів: 286
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою