АвторизаціяРеклама

» » 21 липня: цей день в історії Бориспільського краю (+світлини)

21 липня: цей день в історії Бориспільського краю (+світлини)

Новини Борисполя

21 липня: цей день в історії Бориспільського краю (+світлини) Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись 21 липня. Але, якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

21 липня 1681 року Федір Іванович Сулима отримав циркуляр від гетьмана Івана Самойловича, відповідно до якого село Сошників стало його власністю. Пізніше він отримав підтвердження на володіння селами Сулиминці, Лебедин, Кучаків, Старе і Кальне.

21 липня 1902 року народився Івчук Василь Якович. Працюючи директором Дударківської школи (1932-1938 рр.), в часи Голодомору рятував дітей села від голодної смерті. Репресований 28 вересня 1938 року. Реабілітований 1958 року. 2007 року йому посмертно присвоєно звання Героя України.

21 липня 1996 року народився Георгій Тороповський, учасник АТО. Пішов із життя 17 вересня 1914 року за нез’язованих обставин у потязі "Київ-Дніпропетровськ", коли повертався до Дніпропетровська. Похований на Рогозівському кладовищі в місті Бориспіль на місці почесних поховань. В грудні 2015 року вулицю Комсомольська в Борисполі перейменовано на честь Георгія Тороповського.

21 липня 2011 року на сесії Бориспільської районної ради було прийняте рішення присвоїти звання "Почесний громадянин Бориспільського району" Василю Івановичу Галатенку, жителю села Гнідин, заслуженому вчителю України.

21 липня 2016 року керівництво патрульної поліції Борисполя прозвітувало про свою роботу за 100 днів.

21 липня 2016 року в селі Чубинське волонтер, житель села, під своїм автомобілем знайшов прикріплену до колеса гранату "РГД-5".

21 липня 2016 року бориспільських патрульних поліцейських привітали з отриманням чергових звань. Їх отримали патрульні, відповідно до результатів атестації.

21 липня 2019 року, під час виборів до Верховної Ради України, на окрузі №98 (Бориспіль і Бориспільський район входить в цей округ) здобув перемогу Сергій Бунін, член депутатської фракції ПП "Слуга народу".

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
цей день, Район, історія, визначні, дати, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 391
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою