АвторизаціяРеклама

» » 21 червня: цей день в історії Бориспільського краю

21 червня: цей день в історії Бориспільського краю

Новини Борисполя

21 червня: цей день в історії Бориспільського краю «Свойого доправляйся, від роду не відчужай», – каже народна мудрість. Тому ми – колектив інтернет-видання «Це Бориспіль» – продовжуємо збирати та розповідати про події Бориспільського краю, що вже стали нашою з вами історією. І тому сьогодні, 21 червня 2020 року, хочемо всім нашим читачам нагадати про те, що колись відбувалось у нашому краї.

Ми намагаємось розповідати якнайбільше, але якщо ви знаєте про славні сторінки нашої історії, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua.

21 червня 1941 року 18-річний бориспілець Юрій Максимович Головатий отримав атестат зрілості про закінчення середньої школи №1. Він ще не знав, що наступного дня почнеться війна з нацистською Німеччиною. Він піде на фронт, відзначиться в боях, отримає звання Героя Радянського Союзу за форсування Дніпра, загине як воїн на підступах до міста Рига (Прибалтика).
1965 року іменем Юрія Головатого назвуть бориспільську міську школу №1, яку він закінчив перед війною. Також його іменем назвуть одну з вулиць у Борисполі, а також вулиці в Волгограді, Ризі, Балдоні.

21 червня 2012 року в Борисполі проходив захід Євро-День Молоді 2012. Тривав він чотири дні, до 24 червня. В перший день в актовій залі Бориспільської міської ради пройшов Форум молодіжних лідерів "Ініціатива-дії-результат". У другий день проводили змагання Street Workout за участю переможців "Україна має талант" (4 сезон). Третього дня був вуличний футбол на штучному полі стадіону "Колос"; біля ТРЦ "Аеромол" Auto slalom від Бориспільського автоклубу; концерт за участю гуртів "Принципова зміна", "MMDANCE" а також Олега Кензова та Дмитра Скалозубова; а ще була дискотека, де всіх заводили Light, Alfred, Shooter&Bacid Jam. Четвертого дня на баскетбольному майданчику в міському парку культури та відпочинку відбулися змагання з вуличного баскетболу.

Чекаємо на ваші листи-повідомлення про ті історичні дати минувщини Бориспільського краю, про які знаєте ви, шановні читачі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
визначні, Бориспіль, історія, минувщина, Район, дати
Оціни новину →
Переглядів: 248
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою