АвторизаціяРеклама

» » Скільки коштує Перше вересня?

Скільки коштує Перше вересня?

Новини у Борисполі

Не за горами свято Першого дзвоника. Останні дні літа для батьків — справжнісіньке випробування. Адже вони збирають дітей до школи. І, як завжди, авралом, за декілька тижнів. А це влітає у немалу копійку. Хтось скаже, що можна все купити заздалегідь, упродовж канікул. Проте тоді гроші були потрібні на інше: поїздку на море, табір відпочинку, на фрукти чи звичайне дозвілля. І не купиш же восьмикласнику костюм у червні, а він за три місяці, дивись, та на два розміри й виросте.

Вирушаємо на шкільний ринок. Відразу переконуємось, що зошити, рюкзаки, щоденники, ручки та інше шкільне приладдя і справді краще купити заздалегідь. А якщо вже вирішили це робити в останні дні, то шкільний ярмарок — це далеко не найкращий варіант.

Звичайно, швидше і зручніше придбати для дитини речі в одному місці. Але загляньте хоча б до найближчого магазину або кіоску — і ви зрозумієте, що ціни на шкільному базарі значно завищені. До речі, у магазині канцтоварів «Карандаш», що знаходиться у приміщенні редакції «Вістей» (вул. Котляревського, 12), багато необхідних товарів для школи можна придбати за оптовими цінами. Трапляється, що вартість учнівського пеналу, шкільного рюкзака, ручки чи олівців відрізняється від тих, що на ринку, у декілька разів!

То скільки ж коштує зібрати середньостатистичного школяра на 1 Вересня?

Костюм для старшокласника «потягне» у середньому на 400-600 грн, туфлі — 300-600, сорочка (а їх потрібно не менше двох) — 100-150 грн, сумка — 100-400, спортивна форма — 200-600, плюс кросівки — 180-450. А ще ремінь, краватка. І на ті ж канцтовари доведеться викласти півтори-дві сотні. Бо щоденник нині коштує 10-25 грн! Тож, як не крути, а щонайменше 2 тисячі батькам необхідно витратити, аби донька чи син не виглядали убогішими ніж однолітки. А ще ж атласи, додаткові зошити, харчування, теплий одяг.

Не набагато менша буде «вартість» першокласника. Бо тут до суми входять ще й набори для трудового навчання, малювання. І зовсім непросто сьогодні тим родинам, у яких декілька школярів.

Але ж, головне, щоб у дитини був такий потяг до знань, як бажання виглядати «на всі сто»!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
1 вересня, Школа
Оціни новину →
Переглядів: 1191
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою