ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » «Арсенал» «Карпати» не здолав

«Арсенал» «Карпати» не здолав

Новости в Борисполе

Минулої суботи майже чотири тисячі бориспільських любителів футболу безпосередньо на стадіоні «Колос» і велика телеаудиторія каналу «ТЕТ» спостерігали за перипетіями матчу п’ятого туру чемпіонату України серед команд прем’єр-ліги між командами «Арсенал» і «Карпати».

Як і очікувалося, підтримати своїх улюбленців до Борисполя прибули фанівські загони зі Львова і Києва. Карпатівців було душ із 250, арсенальців — приблизно півтори сотні. Відомо, що стосунки між львівськими і арсенальськими «ультрас» особливо ворожі. Раніше вони влаштовували між собою масові мордобої. Не обійшлося без «махаловки» й тепер на підходах до стадіону «Колос».

Футболістів «Арсеналу» наша журналістська братія заради красного слівця постійно називає канонірами. Але, на жаль, колеги не задумуються, що це порівняння помилкове. Між каноніром і арсенальцем є суттєва різниця. Німецьке слово «канонір» означає гармаш, тобто артилерист. А французький термін «арсенал» — місце для виготовлення зброї і її зберігання.

Якщо ми зачепили цю тему, то варто сказати, що нерозумно, наприклад, називати футболістів донецького «Шахтаря» шахтарями або гірниками. Бо вони ж і шахту, в кращому випадку, бачили лише з вікна автобуса чи власного автомобіля. Тож логічно називати їх шахтарівцями. Так само з «металургами» Донецька і Запоріжжя.

Звітний поєдинок двох клубів-середняків на бориспільському стадіоні мало чим запам’ятався вболівальникам. Суцільна, часом безтолкова біганина полем з великою кількістю технічного браку вилилася у логічний при такій грі рахунок 0:0.

Після п’ятого туру «Арсенал» перебуває на шостому місці, а його недавній суперник «Карпати» — на сьомому.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
футбол, Карпати, спорт, Арсенал
Оцени новость →
Просмотров: 1066
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме