АвторизаціяРеклама

» » Справедливість торжествує

Справедливість торжествує

Новини у Борисполі

Днями у житті Володі Турцева сталася приємна подія. Після очікування упродовж року, коли рішенням суду було встановлено права на квартиру.

Громадянка Л.І. Жало, яка, згідно з договором оренди, мала звільнити житло ще в жовтні минулого року, змушена це зробити лише кілька днів тому, силами виконавчої служби, представників міської влади та служби у справах захисту дітей, а також дільничного мікрорайону, де знаходиться ця квартира.

Любов Іванівна працювала головним спеціалістом у міському управлінні освіти. Вона опікувалася питанням соціального захисту дітей та школярів, була секретарем опікунської ради. Тобто Любов Іванівна мала займатися контролем за збереженням майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Володя Турцев — студент Київського вишу, маючи соціально-правовий статус дитини, позбавленої батьківського піклування, тепер буде жити у власній квартирі, на яку так довго чекав.

Виникає питання, яке моральне право мала ця жінка так відчайдушно триматися за чужу квартиру?

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1031
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
2 Спам
100% - откровенная коррупция.
avatar
0
1 Спам
НУ опять же, господа журналисты, не с того конца начинаете! Нам всем понятно почему Любовь Ивановна не освобождала квартиру. Гораздо интереснее каким образом она вобще в неё попала. И не является ли сие проникновение злоупотреблением служебным положением?
avatar

Новини за темою