АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. Рейдери «наїхали» на депутата

Рейдери «наїхали» на депутата

Новини Борисполя

Рейдери «наїхали» на депутата Депутата Бориспільської міської ради Ігоря Марковича Левітаса бориспільці знають як власника ринку «Центральний». Але він є ще й співзасновником ТОВ «Блиставиця», що володіє, зокрема, автозаправними станціями. У ТОВ «Блиставиця» останнім часом виникли напружені стосунки між співзасновниками, які вже встигли вийти на рівень судових розглядів. Але, схоже, що «паперова війна» переросла у фізичне насилля. Саме з цього приводу Ігор Левітас звернувся на сесійному засіданні до колег-депутатів за допомогою і підтримкою.

Інцидент трапився на заправці, розташованій у аеропорту «Бориспіль». Коли Ігор Маркович Левітас, як один із співзасновників, хотів перевірити документи, на підставі яких у той час працювала заправка (адже за його відомостями, сьогодні майно фірми «Блиставиця» арештоване виконавчою службою), то він не просто отримав відмову.

— Працівники заправки викликали «Беркут», який побив мене, — розповідав Ігор Маркович під час розмови із кореспондентом.
— Ви знімали побої чи зверталися до правоохоронних органів?
— Усе, що відбувалося на заправці, знято на камеру мобільного телефону. А до правоохоронців я вирішив не звертатися, оскільки ми поспілкувалися із «беркутівцями» і домовилися, що вони більше не застосовуватимуть щодо наших працівників силових методів. Але вже через два дні ситуація повторилась.

Я залишив на заправці двох сторожів (це люди, яким по 50 років). Вранці мені дзвонять: приїхали міліціонери, поклали сторожів обличчям на землю і забрали до відділення міліції... Тоді я і викликав усіх депутатів, пресу, телебачення...

На сесію міської ради було запрошено і керівника «Беркута», і начальника лінійного відділу міліції (цей підрозділ працює винятково в аеропорту і підкоряється не бориспільському, а столичному начальству). Але це запрошення вони дружно проігнорували.

Я буду захищати свої права у судовому порядку і доб’юся, щоб винні відповідали перед законом. Але насторожує інше. Я депутат міської ради, колеги-депутати, які мене знають і довіряють, стали на мій захист. Але навіть разом нам важко протистояти такому потужному рейдерському натиску. Що ж тоді робити «простому смертному»?

А й справді, хто в Україні, яка через декілька днів святкуватиме 18 річницю Незалежності, захистить права і свободи простого громадянина?

Інна Кринична

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
ринок центральний, Рейдери, борисполь, Ігор Маркович Левітас, депутат
Оціни новину →
Переглядів: 2536
Рейтинг: 4.2/5

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Если человек является учредителем фирмы. а тем более одним из учредителей, то как правило это не означает, что он имеет право хозяйничать на предприятии. В часности чтобы то ни было там проверять в любое время дня и ночи. В уставе должна быть прописана процедура, в соответствии с которой учредитель решает эти вопросы с директором фирмы. Автор не объясняет как беркут мотивирует свои действия по избиению учредителя. Может, эти меры были адекватными? Кроме того, не представив каких бы то ни было аргументов в свою пользу, автор обзывает кого-то рейдером... А может - наш помятый герой и есть самый главный рейдер? Вобщем, не умеют у нас заказуху писать...
avatar

Новини за темою