АвторизаціяРеклама

» » Масове вбивство пернатих розпочалося

Масове вбивство пернатих розпочалося

Новини у Борисполі

Минулої суботи о 18:00 розпочалося узаконене масове вбивство наших пернатих співмешканців по планеті. За один день кожен мисливець має право підстрелити близько півсотні пташок. Норма: три гуски, п’ять качок, десять куликів, десять диких голубів, сім лисок, п’ятнадцять перепілок.

А починаючи з листопада, до своїх лантухів стрільці можуть вкинути ще й по три фазани і по три сірі куріпки. При цьому підстрелити птаха ще не означає, що трофей добуто. Здебільшого пернаті зазнають поранень і потім помирають у муках. Та й не всіх, у кого вцілено, мисливці можуть дістати з непрохідних боліт, бо тільки деякі з них мають тренованих мисливських собак.

За повідомленнями екологів, за останні роки на 30-70 відсотків зменшилася кількість лосів, оленів, косуль, диких качок, гусей. Нині в Україні 106 мисливців припадає на одного лося, 220 — на одну лань, 12 — на одного кабана. Щороку мисливці вбивають в Україні 5,5 мільйона диких звірів і птахів.

— Полювання — це варварська середньовічна традиція, — вважає директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко. — Ми будемо вимагати повної заборони полювання в Україні.

Свою відразу до масового вбивства братів наших менших продемонстрували в суботу захисники дикої фауни. На Хрещатику гурт голих дівчат, намастившись червоною фарбою, ліг на асфальт, демонструючи беззахисність тваринного і пташиного світу перед людьми.

На Бориспільщині зареєстровано 1226 мисливців. Це майже ціла дивізія озброєних вогнепальною зброєю людей. У суботу на лінію вогню, як повідомляє районне товариство мисливців і рибалок, вийшли 845 із них, тих, хто купив відстрілочні картки.

Наш кореспондент спробував було зробити експрес-опитування, як хто ставиться до полювання. Після того, як перший же бориспілець відповів: «Щоб їх вдавило тими пташенятами», — бажання далі опитувати відпало.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 823
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою