АвторизаціяРеклама

» » Комуністи захищали пам’ятник Леніну у Борисполі

Комуністи захищали пам’ятник Леніну у Борисполі

Новини у Борисполі

А було це минулого вівторка, 11 серпня — у день засідання чергової сесії Бориспільської міської ради. Але за декілька днів до того рядами комуністів міста почали ширитися чутки, що на сесію планується винесення питання перенесення пам’ятника Леніну.

Тож приблизно за годину до початку сесійного засідання під пам’ятником почали збиратися комуністи, щоб захистити свого ідола. Промовисті виступи, закиди окремим політикам, дорікання, що не поважають історію — все у дусі «тих часів».

Користуючись нагодою, не обминули комуністи і наболіле, що стосується Борисполя. Зокрема, скаржилися про роботу міського транспорту, проблеми із гарячою водою, ну і, звичайно, нарікали на те, що, незважаючи на їхній протест, хочуть зазіхнути на найдорожчу для них реліквію — пам’ятник вождю.

Врешті-решт сесія розпочалася із традиційним запізненням. Але без прихильників комунізму — їхнє керівництво, дізнавшись, що питання, яке так схвилювало міських комуністів і привело їх під пам’ятник Леніну, на цю сесію не виноситься, «дало відбій», і люди розійшлися по домівках.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 877
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою