АвторизаціяРеклама

» » Чи прийде цивілізація на пішохідні переходи?

Чи прийде цивілізація на пішохідні переходи?

Новини у Борисполі

Відповідно до правил дорожнього руху, на нерегульованому пішохідному переході перевага надається пішоходам. Але всі пішохідні переходи продовжують залишатися одними із найбільш аварійно небезпечних місць. Особливо, якщо йдеться про таку перевантажену транспортом трасу як бориспільська вулиця Київський Шлях.

Пішохідний перехід навпроти ринку «Новий» має всі необхідні «атрибути», але перетинати по ньому Київський Шлях трохи страшно. Тим більше, що безпосередньо поряд із переходом знаходиться виїзд із ринку, звідки повертають автомобілі.

Люди вважають за краще дочекатися прогалини у потоці транспорту. Але й це не гарантує, що посеред дороги перед носом у пішохода не «пролетить» автомобіль.

— Чи може пішохід поскаржитися на водія, який не пропустив когось на переході, створивши аварійну ситуацію, хоча ця ситуація і не закінчилася ДТП, — запитую капітана міліції Миколу Олександровича Корніяку, інженера з організації дорожнього руху спецроти ДАІ, яка опікується безпекою руху на Київському Шляху.

— Якщо цей пішохід має свідків, які підтвердять його слова, він може подати скаргу до райвідділу міліції. У випадку, коли провина водія буде доведена свідками, то на основі цієї заяви інспектор ДАІ складає протокол, і на винуватця буде накладено стягнення. На жаль, частіше стається навпаки. Ми досить часто виставляємо патрульні екіпажі, які контролюють поведінку водіїв на пішохідних переходах. «Ловиш» пішохода, якого мало не збила машина, щоб він засвідчив порушення, а той відмахується: «Що тобі до того, нічого ж не сталося...» Добре, що сьогодні хоча б відеофіксація приймається як доказ. Більшість людей не хочуть виступати у ролі свідків чи потерпілих.

— Скільки доведеться «викласти» водієві, який не пропустив пішохода на переході?
— Сума штрафу становить від 255 до 340 грн. Інспектор на місці складає протокол і виносить рішення.

Та я, як пішохід, скажу, що краще все-таки не сподіватися, що водій пропустить Вас на переході, а дочекатися і переконатися, що він зупинився і пропускає. Бо далеко ще нам до цивілізованих стосунків на дорозі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 889
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою