АвторизаціяРеклама

» » Вигадані хвороби показують по телебаченню

Вигадані хвороби показують по телебаченню

Новини в Борисполі

Чим жахливіша брехня, тим швидше у неї повірять. Всі пригадують, як декілька років тому щодня по телебаченню демонстрували страшні ролики: люди у захисних костюмах і респіраторах ловлять переляканих курей, качок, іншу свійську птицю, а потім масово безжалісно спалюють. Та попри все «шоу» всесвітнього масштабу під назвою «пташиний грип» (H5N1) не вдалося. Адже, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), з 2003 по весну 2009 року зафіксовано 256 смертельних випадків, у той час, коли від звичайного грипу у світі за сезон гине близько 500 тисяч осіб!

Сьогодні боротьба із пташиним грипом, яка призвела до вагомих збитків в економіці багатьох країн, стихла. Знищені мільйони свійських птахів у Китаї, Таїланді, Україні, Росії, Туреччині. І американські курячі стегенця заполонили ринки цих країн.

Влада США не дала б так себе обдурити, там є тільки координатори і фахівці для ліквідації пташиного грипу у країнах третього світу. Та й навряд чи схвалили б подібні сценарії уряди Німеччини, Швейцарії чи Швеції, хоча саме тут пролягає один з великих шляхів міграції диких птахів з Африки до Європи.

До речі, ще раніше, на початку 2003 року, відбулась «презентація» світові небаченого раніше захворювання, яке назвали атиповою пневмонією. Вже через півтора року про неї забули. Але ж скільки страху нагнали на людство! Відкривалися «центри» боротьби з атиповою пневмонією, виділялися величезні кошти. А померло від цієї «чуми» близько 300 осіб у світі. Очікуваної пандемії не сталося. Тому недаремно говорять, що чим жахливіша брехня, тим швидше у неї повірять.

Кому вигідні пандемії?
У «масових епідеміях» зацікавлені фармацевтичні компанії, які на ринок викидають все нові лікарські препарати і вакцини. А для цього потрібні надзвичайно великі кошти! Наприклад, у 2004 році, коли тільки починалась «епідемія» пташиного грипу, таміфлю (лікарський засіб проти грипу Н5N1) продали на 266 млн дол., у 2005 — на 1,3 млрд дол., у 2006 (у розпал найбільшої паніки) — на 2,1 млрд дол., у 2007 — на 1,7 млрд дол.

Звичайно, тут ставка робиться не на звичайного споживача, який може вибирати інші медичні препарати, а на державні програми, згідно з якими масово закуповуються лікарські засоби. Ну от ліки виготовлені, закуплені, але «обіцяної» епідемії пташиного грипу так і не було. У придбаних на випадок пандемії медикаментів закінчується термін придатності, тож на утилізацію знову потрібні кошти.

А що ж робити фармацевтичним компаніям з новими ліками, на виробництво яких витрачено мільярди? Та ще й світова криза! Вихід є: у Мексиці «знайдено» новий небезпечний вірус А/Н1N1, який назвали свинячим грипом. Проте дивно, що першим захворів 6-місячний малюк (сьогодні він живий і здоровий), який зовсім не контактував із тваринами.

ВООЗ і ООН забили чергову тривогу: на порозі нова пандемія, яка може охопити третю частину людства! А спасінням від неї знову є... таміфлю. Голова ВООЗ Маргарет Чен, яка залякувала світ смертоносним пташиним грипом, сьогодні закликає збільшити державні запаси таміфлю, а також збільшити надходження коштів на виготовлення вакцини проти нової «чуми ХХІ століття».

Українців залякують, щоб змусити вакцинуватися?
Сьогодні в Україні немає лабораторій, які б визначали, грип у хворого чи інша вірусна інфекція. Лікар, який приходить до вас додому на виклик, насправді не може знати стовідсотково, грип у вас чи ні. Медики ж наполегливо рекомендують проводити щеплення. Та насправді ефективність щеплень від грипу під великим сумнівом, адже вірусів багато, а вакцина захищає лише від одного.

«Компанії-виробники вакцин намагаються вплинути на науковців, щоб ті робили якісь заяви. Чиновники в нас — ті самі бізнесмени, — розповідає професор, доктор біологічних наук, завідувач кафедри вірусології КНУ ім. Т. Шевченка Валерій Поліщук. — Щеплення — це у будь-якому разі удар по організму. Від чого б воно не було. І робити щеплення можна лише тоді, коли вивчено стан імунної системи пацієнта. Щеплення — це ризик».

А у випадку із грипом цей ризик невиправданий. Проте окремі країни світу вже вирішили проводити масове щеплення населення від «свинячої» напасті. На це знову витратять мільйони і мільярди… Ось і уряд України вже виділив на запобігання і профілактику вірусу Н1N1 50 млн грн. Але куди вони будуть направлені, не зрозуміло.

Ясна річ, передусім істерія і панічний страх перед смертельним захворюванням потрібні агропромисловому і фармацевтичному бізнесу, переконано багато науковців і політиків. Такої ж думки і колишній міністр охорони здоров’я, а нині голова Нацради з питань медицини, професор Микола Поліщук.

За допомогою безперервного потоку страшної інформації із ЗМІ вдалося посіяти у наших головах страх, вселити відчуття небезпеки, яка насувається з неймовірною швидкістю. «Свиняча» хвороба відсунула на задній план не тільки економічну кризу, а й реальну картину масової загибелі людей у всьому світі від голоду, туберкульозу та інших небезпечних недуг. До того ж, дуже легко імітувати бурхливу і успішну боротьбу з тим, чого не існує. Результат її завжди буде переможним. Невже ми й справді боремося з тим, чого немає? Багато медиків знають правду про вигадані і «роздуті» хвороби, та говорять про це, на жаль, «не для преси».

Який же грип на черзі: собачий, кролячий?

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Україна, жителі, хвороби
Оціни новину →
Переглядів: 1143
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Статья отстой. Автор напрочь отрицает то, что маштабной эпидемии (чего, судя по прочитанному, ей как журналисту очень хотелось - она даже саркастически иронизирует: "Хе-хе! Вы говорили что эпидемия будет, а сдохло всего 254 людишки!") не случилось именно потому, что были приняты своевременные противоэпизооточиские мероприятия. Сговор фармацевтов, бла-бла-бла... Вобщем так, писями по воде виляно. Видно, что писать не о чем, а видимость работы создавать нужно.
А вот фотка просто обалденная. Не знаю, кто её создатель, но зачётно!
avatar

Новости по теме