АвторизаціяРеклама

» » Автобусна подорож містом Бровари

Автобусна подорож містом Бровари

Новини у Борисполі

Якось довелося мені проїхати містом у маршрутному таксі №327 «Бровари—Київ». Симпатичний водій, чиста машина — все по-сучасному. Тільки-но я всілася, як до мене підійшла мила кондукторка (на вигляд — школярка-старшокласниця).

Проїзд містом у Броварах коштує 1,20 грн. Всі наші мешканці давно до цього звикли. Правда, не завжди у гаманці знайдеться якраз така сума. Тому, здебільшого, кондуктору доводиться віддавати решту. Я теж не відшукала 1,20 грн, а дала «школярці» 1,25 грн. Не мовивши жодного слова, вона пішла до інших пасажирів збирати за проїзд. Мені стало якось ніяково. Адже, з одного боку, кондукторка не віддала «законну» решту — 5 копійок; а з іншого сказати їй про це не можу, інакше всі в салоні подумають, яка я жадібна, що вимагаю оту дрібницю. Оговтавшись, я мовчки змирилася із ситуацією.

Можна було б і не писати про цей випадок, якби на наступній зупинці до цієї маршрутки не зайшли дві жінки. Вони теж за проїзд передали по 1,25 грн і виявилися, на щастя чи на жаль, більш сміливішими та впевненішими за мене. Жінки довго решти не чекали. Вони голосно, через увесь автобус, почали «вимагати» свої 5 копійок. Яким же було здивування більшості пасажирів, коли юна кондукторка командирським тоном дала всім зрозуміти, що монет номіналом 5 копійок у неї немає і що ніхто через такі гроші не обідніє.

Під час цієї недоброзичливої розмови мені потрібно було виходити з маршрутки, якою я під’їхала до своєї зупинки. Чим закінчилася ця історія — не знаю. А от про те, що «ласкаве телятко двох маток ссе», чомусь згадалося. Я впевнена, що коли б оте юне дівча по-людському пояснило, що вона не має чим віддавати пасажирам решту, то кожен присутній без питань погодився б із цим. І, дійсно, ніхто б не обіднів через ті 5 копійок. Хоча навряд чи ця кондукторка дозволила б проїхати містом будь-кому, хто сплатив би за квиток без п’яти копійок.

І, якщо бути відвертою до кінця, то, вийшовши із маршрутного таксі, мені воно вже не видавалося таким сучасним, як спочатку. Незважаючи на те, що водій професійно керував своїм авто, задоволення від поїздки я не отримала. Можливо, я занадто сентиментальна, а, можливо, вже дуже доросла і чогось не розумію. Але вірити в те, що таке ставлення до людей сучасне, я відмовляюся.

Галина Литовченко

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 827
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Дело не в отношении к людям, а в обычном нарушении закона. Я не специалист в этой части права, но эти действия меют явно неправовой характер.
avatar

Новини за темою