АвторизаціяРеклама

» » Криза випускному вечору не перешкода

Криза випускному вечору не перешкода

Новини у Борисполі

Із гідністю витримали гаманці бориспільців випробування випускним вечором: хто шляхом позичань, хто — за власні заощадження, а хто і без шкоди для сімейного бюджету, а випуск своїй дитині таки подарували. Одним словом, криза на свято не вплинула. Шкутильгала трохи лише його організація.

Підхопивши ще декілька років тому тяжіння до вечірніх суконь та підтримуючи цю тенденцію і до сьогодні, цьогорічні випускниці нічим не здивували: ну вишукано, ну багато, ну по-дорослому, але такого, щоб запам’яталося, не було. Залишилися в історії минулорічні капелюшки як доповнення до суконь, а також дещо казкові образи окремих випускниць та модні тенденції у костюмах хлопців.

Цьогорічного випускного вечора бориспільці переконалися: у місті таки є міліція! Її працівники «на пару» із працівниками ДАІ супроводжували колону випускників, дехто із правоохоронців сновигав парком. От тільки користь від цього була нульовою, адже подбати про «правильність» ходи святкової колони міліціянтам так і не вдалося.

Та й випускний вечір 2009-го у Борисполі був не таким, як завжди. Така ось пасивність міліції перетворила святкову колону на хтозна що: простір між випускниками та глядачами під час ходи центром міста вздовж Київського Шляху заповнили роззяви, які йшли «в ногу» із колишніми учнями, заважаючи рідним та друзям фотографувати «свого» випускника. Та й пройшлися центром якось не дуже урочисто: не вистачало музичного супроводу та коментарів ведучого.

Почути про той чи інший заклад, його керівників та здобутки учнів можна було лише на стадіоні, де зібралося стільки бориспільців (от уже воістину загальноміське свято!), що випускникам доводилося шукати собі вільне місце. А ті хлопці та дівчата, хто вирішив не морочити собі голову концертною програмою (щороку такі знаходяться серед випускного загалу), традиційно вирушили за розвагами у парк та до найближчих кіосків.

Не вдалася організаторам і така собі родзинка вечора — вальс випускників у центрі міста. Можливо, самі винуватці свята і розуміли, що до чого, а ось більшість глядачів так і не второпали, що колона була зупинена для того, щоб колишні учні посеред центральної вулиці міста показали декілька вивчених па. Зокрема, безглуздий вигляд мала та частина колони, де випускники одного закладу, топчучись на місці (бо ж місця мало було, щоб на повну вальсувати), танцювали, а їхні сусіди — випускники іншого закладу — продовжували стояти. До того ж, не вписувалися у загальну картину керівники закладів та очільники міста, які, поки лунала мелодія, було видно, почувалися не у своїй тарілці, стоячи посеред танцюючого випускного загалу.

Та незважаючи на огріхи і щорічні «особливості» цього заходу, випускний вечір і надалі залишається єдиним святом, яке в змозі зібрати разом чи не увесь Бориспіль. І не тільки у центрі великим натовпом. А навіть у тому ж складі довести народ до стадіону, що, чесно кажучи, поки що не вдається ні Дню міста, ні 9 Травня.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
випускний, випуск, випускник
Оціни новину →
Переглядів: 1154
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою