АвторизаціяРеклама

» » Чи дозволять скверу бути просто сквером?

Чи дозволять скверу бути просто сквером?

Новини у Борисполі

Невеликий скверик, що розділяє місцеву ЗОШ №1 та «владну територію» міського і районного «білих будинків», давно уже виконує декілька функцій: як, власне, міський острівець природи, як зона для паркування, місце для паління та туалет.

Таким цей шматочок природи зробили самі ж люди, залишаючи серед дерев свої автівки та ховаючись за кущі, коли покличе природа. Роблять свій внесок у багатофункціональність цього скверу й учні школи-сусідки: одні, схопивши цигарку у зуби щойно розпочалася перерва, стрімголов мчать до найближчого дерева, щоб за його стовбуром покурити. Інші ж, сховавшись у затінок, навіть не приховують свого наміру попсувати собі легені, а хвацько пускають димові кола якраз навпроти шкільних вікон. Аж сльози на очі навертаються! Та не лише від диму, а й від смороду, який стоїть у сквері через те, що він виконує функцію ще й туалету. Адже туалет тут скрізь, куди не глянь, під будь-яким кущем чи деревом або ж просто на стежині. Разом із пахощами жасмину, коли той квітнув, перехожі змушені були вдихати й «аромати» залишків людської життєдіяльності. Та жасмин відцвів і тепер під променями літнього сонця перехожих зустрічавє різкий запах, який випаровується із землі.

Так хочеться вірити, що цей сквер таки буде сквером, а не «ароматним сусідом» запланованої Алеї тисячоліття (до тисячоліття Борисполя), яка проходитиме поруч із територією ЗОШ №1 до Площі освіти. Хоча... Хто його знає... Адже, зважаючи на те, що із свавіллям людей, які собі дозволяють так знущатися над цим місцем, ніхто не бореться, можна зробити висновок, що «статус вбиральні» цього маленького парку аж ніяк не бентежить керівників міста і району, під боком у яких він розташований.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 929
Рейтинг: 3.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Такую галиматью даже комментировать не хочется. "Пахощи жасмину" biggrin
avatar

Новини за темою