АвторизаціяРеклама

» » У школах та дитсадках не повинна «фігурувати» готівка

У школах та дитсадках не повинна «фігурувати» готівка

Новини у Борисполі

Цю думку на зустрічі із освітянами Борисполя відстоював депутат Юрій Федун. Та чи почули один одного обидві сторони конфлікту, що виник у місті?

Широкого загальноміського розголосу у Борисполі набула заява депутатів від Партії регіонів, зроблена на одному із останніх засідань сесії міської ради про факт збирання із батьків грошей готівкою в окремих місцевих дитячих закладах. Заяву зачитав Юрій Федун, зазначивши, що його фракція наполягає на проведенні службового розслідування із цього приводу та покаранні винних. Відтак домовилися провести окрему нараду за участю освітян, депутатів, профільних працівників виконкому. Вона відбулася минулого тижня.

На цій нараді обговорення як такого фактично не відбулося: виступи були побудовані на звинуваченнях та закидах. Можна навіть сказати, говорили про все, що завгодно, але не про те, як вирішити проблему. Юрій Федун виступав проти збирання коштів готівкою, а освітяни знайомили його із важким матеріальним станом шкіл та дитсадків. І хоча переважна більшість виступів були толерантними, неприємно було все ж таки стати свідком такої «перепалки». Хто винен у тому, що заклади вдаються до таких дій, сумнівів немає — держава. Адже саме вона, залишивши освітян без належної матеріальної підтримки, фактично штовхнула їх на цей шлях. Імпонує тут, зокрема те, що випадок збирання із батьків грошей у окремих місцевих дитячих закладах не був замовчаний.

Можливо, не так широкомасштабно і галасливо потрібно було його «розбирати», але залишити його без уваги також не можна. Проте на питання «Що робити?» так і не знайшли відповіді, і всі присутні після запальної трьохгодинної полеміки розійшлися, залишившись кожен при своїй думці. Виникає питання: навіщо збиралися? Склалося враження, що, користуючись нагодою, для того, щоб сказати один одному, хто про кого що думає.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 999
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Собирали, собирают, и будут собирать. Школа - отнюдь не первая статья расходов в гос. бюджете. А в чём собственно проблема? В наличных? Ну, можно и по безналу организовать...
avatar

Новини за темою