АвторизаціяРеклама

» » Ветеринарна клініка європейського зразка у Борисполі

Ветеринарна клініка європейського зразка у Борисполі

Новини у Борисполі

Сучасна приватна клініка ветеринарної медицини у Борисполі працює вже декілька років. Та нещодавно там відбулися великі позитивні зміни: після капітального ремонту запрацював оновлений центр ветеринарії, який може по-справжньому конкурувати із європейськими медичними закладами.

Бориспільська клініка — це можливість якісного обстеження, лікування та профілактики захворювань для домашніх улюбленців. Бо, відверто кажучи, наших братів менших багато хто вважає повноправними членами сім’ї. І якщо дитина може поскаржитися на біль, пояснити, що її турбує, то котик або песик тільки дивляться на господаря своїми сумними очима, ніби благають про допомогу. Саме у ветеринарній клініці спеціалісти проведуть повне обстеження і діагностику, лікування та профілактичні заходи. Тут кожен може отримати професійні поради по догляду за тваринами, вичерпну інформацію про захворювання та попередження їх у тварин.

Однією із найважливіших переваг клініки м. Бориспіль над багатьма лікувально-профілактичними закладами України є великі зручні лікувальні кімнати, які відповідають усім ветеринарно-санітарним вимогам сьогодення. Клініка має різні напрямки лікувальної роботи: хірургія, терапія, паразитологія, дерматологія, епізоотологія.

Кожного, хто завітає до клініки, зустрічає у просторому холі професійний адміністратор, який дасть слушну пораду, вичерпну інформацію про ветеринарний центр. Саме у холі у комфортній атмосфері можна почекати свого улюбленця: помилуватися рибками у великому акваріумі, квітами чи посмакувати морозивом. Окрім того, до ваших послуг ветеринарна аптека, де пропонується широкий вибір ветеринарних препаратів, дієтичних кормів, аксесуари для собак та інших домашніх тварин.

У кімнаті первинного огляду визначать напрямок лікування, у маніпуляційній проводяться лікувальні процедури.

Цікаво, що у клініці є оперативний блок, у якому — дві операційні кімнати. Завдяки сучасній медичній апаратурі, якою забезпечений операційний блок, тут проводяться складні хірургічні операції після переломів, операції на органах черевної та грудної порожнин тварини (на кишечнику, легенях, сечовому міхурі тощо). Чотириногого пацієнта іноді залишають на 1-2 дні у стаціонарі після оперативного втручання. Проте стаціонарне відділення незабаром планують розширити. До того ж, у клініці є автопослуги: на лікувальні процедури тварину можуть привозити. Практикуються також виклики «швидкої допомоги».

Клініка має сучасний діагностичний центр, до складу якого входять лабораторія, кабінет УЗД, кардіографія, а також рентген-кабінет, обладнаний сучасним цифровим рентген-апаратом, який дозволяє точно встановлювати діагноз. Лабораторія оснащена сучасними приладами для проведення біохімічних, гематологічних, паразитологічних та бактеріологічних досліджень, тощо.

Окремої уваги заслуговує салон краси для тварин. У цьому кабінеті є спеціальний стіл, обладнання, завдяки якому роблять не тільки санітарні стрижки для тваринки, але й модельні зачіски. Спеціалісти проходять спеціальні курси перукарів, тому можуть запропонувати екстравагантну зачіску на один день чи ультрамодну стрижку.

Улітку планується відкриття готелю для тварин. Адже багато людей звертається до клініки із проханням залишити на період відпустки свою домашню тваринку. Для кожної тварини буде обладнаний ізольований вольєр, щонайкращі умови (душ, м’яка постіль, якісне харчування) і професійний догляд фахівців.

У сучасному центрі ветеринарної медицини працюють молоді, але досвідчені лікарі. Ветеринари регулярно підвищують свою кваліфікацію, здобувають нові знання, відвідують різноманітні ветеринарні виставки, семінари, конференції.

Для зручності роботи лікарів і персоналу, а головне клієнтів, у клініці широко застосовується сучасна обчислювальна техніка і спеціалізоване програмне забезпечення. Робоче місце спеціаліста забезпечене персональним комп’ютером, який поєднаний із центральною базою даних, що зберігається на сервері клініки. У цій базі зберігається інформація про кожну тварину, яка коли-небудь була на прийомі у клініці, у тому числі історія хвороби, дані клінічних і лабораторних досліджень, призначення лікування, проведення щеплень, що дозволяє лікарю, у кожному конкретному випадку, більш точно поставити діагноз і призначити правильне лікування.

Приємно відзначити, що для працівників клініки створені якнайкращі умови для роботи і відпочинку.

Прийом пацієнтів проводять відразу декілька спеціалістів з 8.00 до 20.00 без вихідних (у перспективі планується цілодобове обслуговування). До речі, ціни у клініці значно нижчі, ніж у столичних ветеринарних закладах.

Адреса ветеринарної клініки «Зооветцентр»: вул. Польова, 26/2, тел/факс: 8-295-6-64-06, 8-099-070-80-06.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 2392
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Прекрасная клиника, ничего не скажешь. А кроме того интересно было бы сравнить сколько стоил бы полный курс лечения для животного в этой клинике и аналогичный курс лечения для человека в нашей ЦРБ. Скажем, лечение перелома.....
avatar

Новини за темою