АвторизаціяРеклама

» » Нова багатоповерхівка у Переяславі

Нова багатоповерхівка у Переяславі

Новини з району

Борисоглібська площа, яка знаходиться в центрі міста, поступово набирає сучасного вигляду. І хоча посеред неї ще й досі бовваніє реліктовий ідол радянської доби, вождь світового пролетаріату, поряд зведено справжній палац — приміщення податкової інспекції.

Незабаром податківці справлятимуть новосілля. А зовсім поруч, на вул. Можайській, 4, був зведений 4-поверховий 18-квартирний житловий будинок. До речі, перший за останні 12 років.

На цьому місці тривалий час муляла переяславцям очі стара хата. Господар не переймався зовнішнім виглядом будівлі та подвір’я. Тут, соромно сказати, навіть росла дереза. Підприємливі люди, купивши землю та все, що на ній, організували кооператив «Переможець», який звів сучасну багатоповерхівку.

Тут повний набір будівельних ноу-хау: утеплювач-пінопласт, полімерна штукатурка, автономне опалення. До речі, до квартир (від 1-кімнатних до 5-кімнатних) не підведені водо- та електропостачання, каналізація. Це робитимуть підрядні організації на замовлення господарів квартир. Адже ми вже маємо сумний досвід типових помешкань недавнього минулого, коли творчі господарі, руйнуючи вже зроблене, намагалися вдосконалити квартири на свій смак.

У цокольному приміщенні розміщені соціально-побутові кімнати. Незабаром тут відкриється промтоварний магазин та відділення банку «Хрещатик». Прибудинкова територія обладнана автостоянкою, яка охороняється, незабаром буде встановлений дитячий майданчик.

Будинок залишиться на балансі кооперативу, і мешканці всі питання його утримання вирішуватимуть на загальних зборах. Нещодавно приймальна комісія ввела будинок в експлуатацію. Оцінка якості будівництва — відмінно!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1176
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Багатоповерхівка? Роздивіться,шановній авторе - це ж хмарочос! Він навіть на один поверх більший за мій!
avatar

Новини за темою