АвторизаціяРеклама

» » Тарифи на воду у Борисполі підвищилися

Тарифи на воду у Борисполі підвищилися

Новини Борисполя

Ціна для пересічних бориспільців та підприємств, звичайно, різниться, але в середньому тарифи по Борисполю підскочили на 25-30%.

І тому тепер населення за водопостачання буде платити 3,60 грн за один кубометр, за водовідведення —2,67 грн. Підприємства за користування бориспільською водою сплачуватимуть 7,92 грн, за водовідведення — 3,90 грн.

Існує декілька причин підвищення тарифів, але всі вони пов’язані із грошима. За словами фахівців КП «Бориспільводоканал», однією із головних причин того, що тарифи у місті довелося підвищувати, є те, що на обслуговування цього підприємства від СПМК-241 ще у минулому році передали мікрорайони Борисполя «Промінь», «Військове містечко» і «Бориспільський», які через застаріле обладнання і зношені мережі потребують капітальних ремонтів, а відтак і коштів.

Необхідні гроші і для утримання штату працівників, яких набрали для обслуговування каналізаційно-насосних станцій у цих мікрорайонах. Окрім цього, значну суму коштів у водоканалі «з’їдають» витрати на бензин та електроенергію. Заповнити ці фінансові прогалини водоканал якраз і планує шляхом підвищення цін на воду.

Вступає в дію відповідне рішення виконавчого комітету із 1 липня.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
водоканал, тарифи, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1519
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою