АвторизаціяРеклама

» » Як Бориспіль зустрічав свинячий грип

Як Бориспіль зустрічав свинячий грип

Новини у Борисполі

Звістка про те, що 29 травня мешканця столиці, який щойно повернувся із Парижа, госпіталізовано до однієї із міських лікарень із підвищеною температурою і підозрою на вірус грипу А (Н1 N1), швидко облетіла Україну.

До Бориспільської центральної районної лікарні її «принесли» вже у суботу із невеликим додатком – списком близько 15-ти людей, які, швидше за все, контактували із цим «підозрюваним», і яких потрібно було негайно госпіталізувати для обстеження і подальшого спостереження за їхнім станом здоров’я.

За словами головного лікаря ЦРЛ В’ячеслава Євтушенка, за дві години після цієї вказівки у терапевтичному відділенні закладу розгорнули шпиталь на 45 ліжок: хворих та персонал перевели до іншого відділення, приміщення помили, забезпечили штатом і засобами захисту. А поки санітарний транспорт по місту і району збирав контактуючих із головним винуватцем цього переполоху людей, у телефонному режимі відслідковувався стан киянина.

Діагноз у столичній лікарні все не підтверджували, а шпиталь у Борисполі потроху заповнювався контактуючими. У Києві ж тим часом був проведений черговий консиліум, і у Міністерстві охорони здоров’я було прийняте рішення цих людей не госпіталізувати, а спостерігати за ними амбулаторно.

Тож люди були відправлені по домівках, а шпиталь згорнено. Станом на понеділок, 1 червня, стан цього киянина був нормальним, температура стабілізувалася, але ще сім діб він знаходитиметься під наглядом лікарів. За інформацією ж столичних ЗМІ, його аналізи відправлені до Лондона і через два тижні будуть результати. Але вже зараз говорять про те, що у киянина таки свинячий грип.

Статистика поширення вірусу

Загалом цей вірус зафіксований у 52 країнах. Хворих — понад 18 тисяч людей. Випадки захворювання є, зокрема, у Мексиці (2 тис. 52 випадки захворювання та 56 летальних випадків), США (2 тис. 600 випадків захворювання та 3 летальні випадки), Канаді (330 випадків захворювання та 1 летальний випадок), Коста-Ріці (8 захворювань та 1 летальний випадок), Іспанія (95 захворювань), Великобританії (55), Франції (13), Німеччині (12), Італії (9), Ізраїлі (7), Новій Зеландії (7), Бразилії (8), Японії (4), Сальвадорі (4), Нідерландах (3), Панамі (16), Південній Кореї (3), Колумбії (3), Китаї (2). Зафіксовано також його в Аргентині, Австралії, Данії, Гватемалі, Ірландії, Португалії, Польщі, Швейцарії.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1010
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою