АвторизаціяРеклама

» » Другий, третій шлюб

Другий, третій шлюб

Новини у Борисполі

Мене дуже вразили цифри. Судіть самі: у Борисполі минулого року зареєстровано 584 шлюби, а розірвано 474! Це занадто високий рівень людських трагедій. Чи не так?

Звертаюсь до начальника відділення реєстрації актів цивільного стану Бориспільського управління юстиції Ніни Іванівни Хворостянко.

— Що далі, яка доля чекає на жінок, чоловіків. Другий, третій… шлюб?
— Чоловіки після першого шлюбу більш налякані і швидких кроків із повторним одруженням не роблять. Жінки ж вчиняють інакше. Вдруге виходять заміж за чоловіків, часто молодших.

Той із чоловіків, хто вкусив гіркого хліба розлучення, бажає повторно одружитися із жінкою, у якої «непусто» в голові. Хоча, коли спілкуєшся з такими, то відчуваєш, що вони хитрують, не йдуть на відверту розмову. Жінки ж більш відверті для спілкування. Але, правду кажучи, «погода в домі» здебільшого залежить від жінки. Якщо вона бажає зберегти сім’ю, то все буде робити, щоб не дійшло до розлучення. На жаль, нині панує тенденція, коли на першому місці гроші, кар’єрне зростання і лише потім — сім’я.

— Через який період жінки повторно прагнуть вийти заміж?
— Якщо жінка занадто поспішає і через півроку виходить заміж, то в мене виникає сумнів, що перший шлюб для неї був чимось важливим. Але в середньому пауза триває два-три роки.

— Щодо третього шлюбу?
— Тут домінують жінки. Якщо вони роблять третій крок, то це значить — шукають сімейного затишку. Це позитивно, бо людина не може бути самотньою і хоче щоб хтось був поряд із нею.

— Скажіть, церква утримує від розлучень?
— Кожна друга пара, яку ми реєструємо, вінчається у церкві, проте розлучається. Вважаю, що церква стримує від розлучень лише віруючих, а не тих, хто на прохання батьків вінчається у храмі Божому.

Моя наступна зустріч з молодою красивою жінкою, яка пізнала горе розлучення.

— Таню, чому розлучаються двоє?
— Знаю, що молоді люди очікують від одруження неймовірного щастя. У першу чергу йдуть до РАЦСу ті, кого штовхають обставини, бо наречена вагітна і веде нареченого примусово. Ніхто морально не готовий до складних сімейних обов’язків і стосунків. Молоді чоловіки поводяться, як діти. Всі обов’язки перекладають на жінку. Якщо жінка має кохати, підтримувати, поважати чоловіка, то він, окрім всього, повинен забезпечувати сім’ю матеріально.

Повторюю, шлюб — велика відповідальність, і часто молоді люди до нього не готові. Другий шлюб. Дев’яносто відсотків тих, хто обпікся у першому шлюбі, живуть спочатку у цивільному, вважаючи, що вдруге у них немає права на помилку. Відмітка у паспорті не утримує від негативу, якщо немає почуттів. Другий шлюб — це важкий вчинок, бо життя вже бачиш без рожевих окулярів. І обов’язково, підкреслюю, обом, щоб жити дружною родиною, треба йти на компроміс. І пам’ятати, що у нас є діти!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1000
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою