АвторизаціяРеклама

» » Рукотворна казка, створена дарувати радість

Рукотворна казка, створена дарувати радість

Новини у Борисполі

9 травня зустрів перших відвідувачів дивовижний куточок Бориспільського міського парку, яким опікується підприємець Микола Іванович Грона.

Перехожі вже давно поглядали за паркан, що уздовж Київського Шляху, і милувалися візерунками з квітів та зелених насаджень поміж альтанок на берегах струмка. Дбайливо підв’язані молоді деревця, кущі та живоплоти, висаджені ще восени, дружно викинули зелене листя. Цілі галявини віоли та маргариток розгорнулися у неповторну весняну палітру.

Сьогодні не відразу й пригадаєш, що на місці мальовничого каскаду водоспадів, убраного в кам’яні шати, нещодавно пролягала брудна канава, у якій збиралися дощові води. І на цій низинній місцині навіть трави не поспішали проростати.

Тепер — це найсвітліший і найяскравіший куточок не лише парку, а й міста. Сонячні промені грають у водоспадах мальовничої альпійської гірки. Виблискують діамантами бризки води довкола невтомного водяного колеса. Понад водною доріжкою, розділеною на окремі «басейни», перекинуто ажурні місточки. В одному із басейнів поважно помахують хвостами срібнобокі коропи.

І дерев’яні альтанки, що так і манять посидіти, перепочити у затінку, і дитячий майданчик під «охороною» рудого пса, який швидко облюбували малюки, і елегантні статуетки красунь та фігурки равлика, черепахи, гномика — усе це підібрано і встановлено з такою вигадкою та любов’ю, що мимоволі дивуєшся і захоплюєшся. Але в той же час закрадається непрохана тривога: чи зуміють бориспільці вберегти ту рукотворну казку? Дуже вже звикли деякі люди жити, не замислюючись, що залишається після них. І перші дні після відкриття благоустроєного майданчика підтверджують такі побоювання.

Звичайно, цей проект має і комерційну складову. Адже замовником того грандіозного благоустрою було кафе «Маріана», що знаходиться поруч. Проте скептики вже мали змогу переконатися, що вхід на облагороджену територію вільний. Можна просто прийти і відпочити серед того рукотворного дива.

Щоправда, центральну «браму» поки що тримають зачиненою — відвідувачі користуються боковим входом. Адже роботи з благоустрою ще тривають. Микола Іванович Грона зізнався, що до свята 9 Травня трохи не вклалися із запланованим і втілено ще не всі його задуми. І з кожним днем на майданчику з’являється щось нове. Вкриваються паростками зелені газони, висаджуються нові дерева і квіти (над цим працюють професійні дизайнери-озеленювачі), набуває довершеного вигляду «оздоблення» струмка.

Уже сьогодні очевидно, що такого благоустрою Бориспіль ще не бачив. І вважаю, що цей казковий куточок Бориспільського парку у міському конкурсі з благоустрою гідний претендувати на головну нагороду серед підприємств.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 925
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою