АвторизаціяРеклама

» » За чистоту треба боротися

За чистоту треба боротися

Новини у Борисполі

Чому у Борисполі немає порядку у плані чистоти? Та тому, що вслід за тими, хто прибирає, ідуть ті, хто смітить. Та і контроль за цим, чесно кажучи, кульгає. Але за виправлення цієї ситуації самотужки взялися дехто із тих бориспільців, які живуть поблизу клубу колишнього радгоспу «Бориспільський».

Так, вони не залишилися пасивними спостерігачами із вікон, як інші мешканці цього мікрорайону, коли до котловану, що біля клубу, вантажівка підвезла чергову порцію сміття. До того ж, належав автомобіль одній із місцевих солідних будівельних компаній, транспорт якої через відсутність роботи стояв на своєму місці на території підприємства. І лише водій однієї вантажівки вирішив заробити, перевізши сміття із вулиці Завокзальної до цього котловану. Але іронія долі в тому, що, висипавши побутове сміття, він потім був змушений лопатою знову закидати його до кузова автомобіля. Адже спротив людей до такого нахабного засмічення території біля їхніх домівок підтримав депутат міської ради Юрій Федун, приїхавши на підмогу бориспільцям, щойно ті йому зателефонували.

Чи впоралися б люди із «порушником благоустрою» без підтримки депутата, невідомо. Скажете: черговий депутатський піар? От якби усі народні обранці ТАК піарилися, то і більшість проблем міста вдалося б вирішити.

P.S. Як стало відомо редакції, порушника-водія суворо покарано. Співробітники ДАІ вилучили його водійське посвідчення та наклали чималий штраф. Більше того, цього водія уже звільнено з роботи, а із заробітної плати вирахувано збитки підприємства за штрафи. Наразі ж порушник чекає рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності.

Тож, шановні «сміттярі», чи варто плюндрувати наше місто? Задумайтесь, настане час і ви можете опинитися на місці того горе-водія…

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1226
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Наказание водителя -скорей всего миф. Нет у нас в Борисполе уполномоченых на это людей. Разве что директор правильный с работы его выгнал. По опыту скажу, что такого рода нарушения как правило остаются безнаказаными.
Добавлю лишь, что тема чистоты улиц (как понятие благоустройства), в Борисполе на фоне оборудованого вопреки всем писаным законам полигона бытовых отходов, на фоне отсутствия какой бы то ни было очистки сточных вод не только бытового происхождения, но и промышленного - выглядит ну очень блекло. Жаль, что журналисты не озадачиваются простым вопросом: куда собственно девается вся эта гадость?
Что же касается темы депутатского пиара, то не могу не отметить работу депутата, как образцовую. Побольше бы нашим избранникам таких деяний.
avatar

Новини за темою