АвторизаціяРеклама

» » Світло в кінці тунелю

Світло в кінці тунелю

Новини у Борисполі

Двадцять років тому місто Бориспіль унаслідок пожежі залишилося без будинку культури. Тодішня влада, як районна, так і міська, не зацікавилася його відбудовою. Як засвідчує фото, зроблене через рік після пожежі, була можливість відновити цю споруду. Та не було бажання.

Побудувати будинок культури (вартість його відновлення могла б сягнути 100 мільйонів гривень) без допомоги держави неможливо. Але розраховувати на державну благодійність, особливо в час економічної кризи, не доводиться. Тому сесія міської ради вирішила, що це буде комерційний проект. Ось що сказав з цього приводу генеральний директор ЗАТ «Пенто-Пак» Василь Семенович Радіонов: «Проект культурно-розважального та торгівельного комплексу вже на виході. Триповерхова споруда буде зведена у центрі міста. Конгрес-хол матиме 500-600 місць. Звичайно, обладнаємо його сучасними технічними засобами, зокрема, звуковою апаратурою. Також у залі буде велика сцена. Маркетингова група розробляла проект так, щоб були приміщення для творчої роботи дітей та дорослих, щоб тут розмістилася виставкова зала.

Гостинно відкриють двері для відвідувачів кафе та ресторан. Для водіїв буде побудовано підземний паркінг. І це дуже важливо, бо, зрештою, треба створити умови для стоянки автомашин у центрі Борисполя. Компанія, яка виграє тендер, у тому числі й іноземна, розпочне будівництво комплексу. Роботи вестимуться швидкими темпами, щоб завершити їх до кінця 2010 або на початок 2011 року. Тобто ми могли б приймати гостей до великого континентального футбольного свята «Євро-2012». Хотілося б, щоб мешканці Борисполя були повністю задоволені, бо діємо за принципом: «сім разів відміряй, раз — відріж». Споруда культурно-розважального та торгівельного комплексу має стати візитною карткою Борисполя. Ініціатором цього важливого дійства є ЗАТ «Пенто-Пак», відомий у багатьох країнах світу».

Як бачимо, для мешканців міста з’явилося світло у кінці тунелю… довжиною у двадцять років.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 951
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Это шанс избавить город от уродливой стоянки в самом серде города. Снимок сентиментальный. Детство вспомнилось. Правда ракурс фото странный - там кажется нет никаких возвышенностей...Неужели фотографа в люльке поднимали?
avatar

Новини за темою