АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі знову акт вандалізму!

У Борисполі знову акт вандалізму!

Новини у Борисполі

Цього року весь світ святкує 150-річчя відомого єврейського письменника Шолома Алейхема. Його ім’я тісно пов’язане із Бориспільщиною і Переяславщиною. Адже він народився у Переяславі-Хмельницькому, а у с. Вороньків прожив 12 найкращих років свого дитинства. У Борисполі 26 березня було закладено камінь, де буде встановлено пам’ятник видатному землякові. На урочистості до нашого міста приїжджав класик української літератури Дмитро Павличко, який назвав Шолома Алейхема великим сином єврейського народу і української землі.

Проте у ніч із 7 на 8 квітня вандали облили фарбою камінь і фото письменника. Не віриться, що це просто жарти підлітків... Недаремно кажуть: кожен народ має своїх героїв і, на жаль, негідників...

Чому ми, українці, покладаємо квіти до підніжжя Леніну, вшановуємо комуністів, які знищували мільйони наших співвітчизників? Чому ми не подбаємо про встановлення пам’ятника Тарасові Шевченку у Борисполі, життя і творчість якого тісно переплетені із нашим містом? Чому ми знищуємо пам’ять про Шолома Алейхема — великого гуманіста, що змальовував у своїх творах не тільки євреїв, а й українців?

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1006
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою