АвторизаціяРеклама

» » З’явився молодший брат бориспільської «Випускниці-чарівниці»

З’явився молодший брат бориспільської «Випускниці-чарівниці»

Новини у Борисполі

Ним став конкурс для хлопців «Містер-X», проведений серед старшокласників міста цього року вперше. Повна зала глядачів, музичний супровід, конкурси, журі, шалені оплески і підтримка учасників. Сам захід побудований за принципом відомої бориспільцям «Випускниці-чарівниці», але все ж відрізнявся. І в першу чергу тим, що учасниками були хлопці — старшокласники міських освітніх закладів, кожен виступ яких оцінювався за оригінальністю, змістовністю, артистичністю. А їх юнакам не бракує, так само, як харизми, фантазії, творчості, а ще додавали впевненості дружні «групи підтримки».

Ось і показали хлопці себе у «Візитівці», «Ситуації», «Імпровізу», «Спортивному дефіле», «Хобі», «Виході у костюмах», дивуючи та звеселяючи, вражаючи та імпровізуючи. Звичайно, дещо у проведенні такого конкурсу потрібно буде ще відшліфувати, але це вже потім, у робочому порядку. Дебют же «Містера-Х» проведено. Не з таким, звичайно, розмахом, як «Випускниця-чарівниця». Вдався він чи ні, судити глядачам, але переможців визначено і, сподіваємося, старт його щорічному проведенню дано.

Тож до «Містера-Х» 2010 року звання переможця «Містера-Х» носитиме учень ЗОШ №6 Євген Шелутько. Відповідно першим Віце-Містером став десятикласник гімназії «Перспектива» Олександр Вигнан, а другим Віце-Містером — одинадцятикласник ЗОШ №1 Володимир Денисенко.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 976
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою