АвторизаціяРеклама

» » Бориспіль зустрічає весну

Бориспіль зустрічає весну

Новини у Борисполі

Ніхто не буде заперечувати, що нинішня влада Борисполя багато зробила для покращення благоустрою міста: прокладаються дороги, відновлено тротуари і площі у центрі, впорядковується парк відпочинку... Проте вже поряд, з іншого боку міської ради, — інша картина. Ось парк, що біля загальноосвітньої школи №1: зруйновані доріжки, бруд, а «окрасою» є побиті поржавілі ліхтарі.

Багато обурень мешканців звучить на адресу будівництва, яке йде на околиці центрального ринку, що на вул. Радянській: будівельний майданчик розташувався прямісінько на тротуарі. Пішоходам там і ходити небезпечно. А далі, на перехресті вул. Котовського і Київський Шлях, «височіє» дивний витвір архітектури. «Що ж то? — знизує плечима якийсь чоловік. — Зупинка? Ні. Церква? Теж ні. Невже такі будівлі мають прикрашати центр міста. Поналіплювали якихось курників, а не магазинів...»

А що вже говорити про дороги? Водії їдуть і лаються. Бо вони ж немалі кошти сплачують на їхнє утримання. Наприклад, вулиці Коцюбинського, Лермонтова, Котовського, сьогодні всі у вибоїнах.

Велика проблема — опори під будинками у приватному секторі. Іноді аж по три-чотири стовпи поряд стоять. Один для електропроводів, а інші, зовсім трухлі, похилені, ось-ось впадуть — замість дошки оголошень, мабуть, слугують?

Уже чимало писали про будівельні матеріали попід дворами і про смітники по місту... А он біля багатоповерхівки, що на вул. Дзержинського, 7, прямо на центральну дорогу виходять міні-городи мешканців будинку, обгороджені... розваленим тином із соняшників і сухостою. Чому ж не можна упорядкувати прилеглу територію? Правду кажуть, що з кризою, перш за все, потрібно боротися у власних головах.

Безкінечні нарікання підприємців і бориспільців на благоустрій «Нового ринку». Говорять, що питання заїзду на ринок порушується досить давно, його планували розширити. «Тунель», яким ідуть пішоходи і їдуть машини, не відповідає ніяким нормам: дві машини не можуть розминутися, а перехожі страждають від того, що будь-якої миті їх може облити багнюкою, адже там постійно велика калюжа. Хто давав дозвіл, не розуміють люди, на будівництво магазинів на проїжджій частині дороги? На території ж ринку є вільні місця.

«Скільки ми будемо так жити?! Душа болить за наше місто! — чути від бориспільців. — Он у Переяславі чи Броварах значно чистіше, більше порядку!»

А може самі і винні в цьому? Почніть зі свого будинку: приберіть будівельний матеріал на дорозі, посадіть квіти під парканом... Настає весна, якраз саме час докласти зусиль, щоб навести лад біля своїх осель. Тоді й буде більше світла на вашій вулиці і душа радітиме від гордості за рідне місто!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 784
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою