АвторизаціяРеклама

» » Двадцять років потому

Двадцять років потому

Новини у Борисполі

Кожного року, як тільки настає весна, на порядок денний ставиться питання підтоплення вулиць Червоноармійської, Головатого, Карла Маркса, Димитрова, Шевченка. Це справжня біда, бо вода руйнує фундаменти будинків, затоплює погреби і, здавалося б, немає порятунку цьому лихові. До редакції газети приходять листи мешканців, які волають про допомогу.

За останні п’ять років підтоплення дошкуляє особливо. У чому причина наростаючої біди? На пошуки істини вирушаємо із заступником начальника Виробничого управління комунального господарства Володимиром Антоновичем Найчуком. Прямуємо до дренажного каналу, який функціонує вже двадцять років. Перша ж зупинка — і огляд каналу викликає шок. Місток на розі вулиць Головатого і Привокзальної.

Ця ділянка настільки засмічена пластиковими пляшками та різним мотлохом, що так і хочеться вигукнути: «Люди, ну чому ми не поважаємо себе?» І таких засмічених ділянок дуже багато по трасі каналу. Починаючи від вулиці Карла Маркса, дренажна система заросла очеретом, чагарниками, вербами. За два десятки років дренажний канал, глибина якого сягала чотирьох метрів, замулився. — Ще рік-два, — говорить Володимир Антонович, — і потік води зупиниться. Тоді катастрофа неминуча! Заспокою читачів тим, що міська влада, долаючи фінансові проблеми, почала роботи на трасі каналу.

«Не секрет, — говорить перший заступник міського голови Микола Петрович Корнійчук, — що на рахунку міської ради є гроші — 4 млн. грн., які ми не можемо використати через недолугий закон «Про несільськогосподарські землі», які б можна було використати для меліоративних робіт. Лише Верховна Рада України може внести поправки до закону, щоб бориспільці вирішили наболілу проблему — водопониження на території значної частини міста. Та навіть за такої складної ситуації, ВУКГ вирубує чагарники, спилює дерева, які росли в руслі каналізації.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 861
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою