АвторизаціяРеклама

» » Незабутня подорож до Італії

Незабутня подорож до Італії

Новини Борисполя

Бориспільський зразковий хореографічний ансамбль «Радість» нещодавно повернувся з ХІХ Міжнародного фольклорного фестивалю «Діти світу», який проходив в Італії на острові Сицилія. Бориспільські діти виступали разом із колективами Македонії, Хорватії, Румунії, Угорщини, Італії та Іспанії.

Приємно вразило, за словами головного балетмейстера ансамблю Ірини Альбертівни Хижної, що італійська влада підтримує розвиток культури і туризму, дбає про збереження національних пам’яток архітектури. До того ж, мистецькі заходи, які регулярно проходять на високому рівні для дітей, проводяться безкоштовно для учасників усіх країн. Організатори фестивалю потурбувалися про 3-разове харчування, проживання у шикарному готелі і бездоганний сервіс; і все — за кошти бізнесменів та муніципальної влади міста Агріженто!

Діти колективу «Радість» взяли участь у десяти концертних програмах. Обов’язковою умовою була жива музика, а ще — кожен хореографічний колектив готував молитву державною мовою. Тому на службі в італійському храмі звучала молитва «Боже Великий, Єдиний, нам Україну спаси» українською мовою.

Поїздка до сонячної Італії назавжди запам’ятається дітям не тільки виступами у музеях, школах, на площах, у католицькому храмі, у конгрес-холі, а й тим, що юні танцівники із української зими потрапили в чарівну італійську весну, коли буяють трави, цвіте мигдаль і достигають цитрусові. Вони побачили красу і неповторність архітектури Риму, Ватикану, Венеції, побували поблизу вулкана Етна.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 958
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою