АвторизаціяРеклама

» » Громадська рада Борисполя виходить на новий рівень

Громадська рада Борисполя виходить на новий рівень

Новини Борисполя

Із травня 2005 року при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради діє Громадська рада. Цей дорадчий орган у Борисполі дійсно працює. Міська влада багато своїх ініціатив виносить на обговорення Громадської ради, а отримавши схвалення представників громади вже простіше втілювати нові ідеї в життя.

Інформування громадськості про діяльність міської ради також допомагає підтримувати тісний взаємозв’язок між владою і жителями міста.

Так, на черговому засіданні Громадської ради, яке відбулося 11 лютого цього року, виступав міський голова Анатолій Федорчук, розповідаючи про вплив економічної ситуації на розвиток міста Борисполя. Інформацію не просто взяли до відома. Людям цікаво було дізнатися, чи могла, наприклад, міська влада вплинути на ситуацію з бюджетом, який для Борисполя у цьому році на 21 млн. грн. менший, ніж торік.

Гірко, звичайно, усвідомлювати, що місто, яке займає передові місця у соціально-економічному розвитку, сьогодні вимушене було відмовитися від безкоштовного харчування дітей у школах, щоб не скорочувати вчителів.

Слухачі оплесками схвалили інформацію про стратегію розвитку міста Борисполя до 2015 року.

Але нинішні, злободенні проблеми людям болять все-таки більше.

Скільки у цьому році буде відремонтовано доріг? Чи продовжуватимуться роботи по освітленню вулиць? Як не дати померти старенькому трансформатору на розвилці, який давно вже не спроможний утримати необхідну напругу?

Саме останнє питання, яке підняв голова вуличного комітету «Розвилка» Валентин Федорович Кукуль, і стало приводом для обговорення серйозної проблеми енергозабезпечення міста. Ідеї, які висували учасники зібрання, дуже зацікавили міську владу. Було прийнято рішення присвятити цій темі окреме секційне засідання Громадської ради із залученням спеціалістів-енергетиків.

Найімовірніше, що Громадська рада візьме на озброєння практику проведення секційних засідань. Адже це чудова можливість акумулювати ідеї громади. Бориспільці нарешті повірили, що і їхній голос має вагу не лише на виборах. Чи не цього добивалася міська влада протягом усього періоду своєї діяльності?

До речі, сьогодні відбувається оновлення Громадської ради, перереєстрація її членів. З часу її створення змінилася політична обстановка не лише у місті Борисполі. Партії та громадські організації, які припинили своє існування, які не бажають витрачати час на вирішення глобальних загальноміських проблем, — навіщо вони будуть баластом у цьому органі? Всі, хто був і залишається активним членом Громадської ради, хто бажає долучитися до активної участі в житті міста, повинні протягом найближчих двох місяців подати заяву до відділу внутрішньої політики Бориспільського міськвиконкому (кабінет №402).

Чим більше у Борисполі буде небайдужих громадян, тим легше буде нашому місту переживати скрутні часи. Боюся, що цьогорічні проблеми — це ще не останнє випробування для нас усіх.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 965
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою