АвторизаціяРеклама

» » Про дороги, рекламу і фонтан

Про дороги, рекламу і фонтан

Новини у Борисполі

Вулиця Лермонтова у Борисполі не зовсім зручна як для автомобілістів, так і для пішоходів. Вона занадто вузенька, бо забудовувалася дуже давно, і не відповідає нині інтенсивному руху. Тротуар тут майже умовний. Коли настає негода — дощ чи то сніг — ходити нею не дуже безпечно. Коли висипають щебінь на те місце, де ходять пішоходи, то це вже і є порушення. Це можна бачити біля будинку Лермонтова, 16. Мешканці уже отримували попередження від працівників ДАІ, але проігнорували його.

Бориспільському відділенні ДАІ вважають, що порядок має бути скрізь: як на дорогах, так і обабіч них. Це стосується і дорожніх знаків, і реклами. Все повинно відповідати правилам. Ось рекламоносій, розміщений на одній із вулиць Борисполя, «тягне» на 680 гривень штрафу.

Бориспільці задоволені тим, як останнім часом відбувається упорядкування міста.

У центрі міста радує як дітей, так і дорослих фонтан. Можна сказати, що це місце стало улюбленим для бориспільців. Але пізніми вечорами лавочки біля фонтану використовують не за призначенням. Тут «народ гуляє». Зранку можна побачити купу пляшок з-під горілки та вина.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 830
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою