АвторизаціяРеклама

» » Позитивні перспективи вулиці Гоголя

Позитивні перспективи вулиці Гоголя

Новини Борисполя

До редакції звернулася жителька Борисполя Валентина Георгіївна Матлак, яка мешкає на вулиці Гоголя. Вона скаржилася, що під час негоди на цій вулиці «можна втопитися». Піввулиці заасфальтовано, а решта у дуже поганому стані.

Ми звернулися до начальника головного управління житлово-комунального господарства міста Володимира Івановича Аврамчука з проханням прояснити ситуацію.

— На 2008 рік були заплановані кошти на капітальний ремонт вулиці, — говорить він, — роботи на частині дорожнього покриття виконано. Через поважні причини інша частина вулиці залишилася не заасфальтованою. На цій ділянці повинні провести водогін. Невже треба було асфальтувати вулицю, щоб потім руйнувати все і прокладати водогін. Є у нас угода з ВАТ Броварське ШБУ-50 на виконання будівельних робіт по реконструкції решти вулиці Гоголя довжиною 570 метрів. Асфальтування буде продовжено у другому кварталі поточного року.

Відповідно до рішення сесії міськради, на цей відрізок вулиці передбачені кошти з місцевого бюджету. Проблеми щодо фінансування робіт, — говорить співрозмовник, — немає. Скажу про приємну новину, — продовжує В.І. Аврамчук, — виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво тротуару на вулиці Гоголя, отже, дорога буде мати ще й тротуар.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1022
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою