АвторизаціяРеклама

» » У пологовому відділенні побувала «Роза вітрів»

У пологовому відділенні побувала «Роза вітрів»

Новини у Борисполі

Медичне обладнання — це найзатратніша складова в оснащенні лікувальних закладів. І для бюджету таких лікарень, як Бориспільська ЦРЛ, подібна розкіш давно вже була не по кишені. На милість держави і раніше сподіватися було важко, а нині тим паче. На щастя, іноді виручали благодійники та благодійні фонди. Хоча у графі про подарунки, які для лікарні й були кроком уперед, часом доводилося робити приписку: б/в (були у використанні). Не дивно, що новенький операційний стіл з електричним приводом, нещодавно встановлений у пологовому відділенні Бориспільської ЦРЛ, став справжньою подією для всієї лікарні.

Звичайно, це було випадково, що стіл отримали 14 січня, у перший день Нового року за старим стилем, на Василя Великого. Але вже наступного дня було проведено першу операцію. Вона пройшла успішно: на світ з’явилася дівчинка вагою 4 кг 400 г. Завідуюча пологового відділення Надія Пасенченко не просто дякувала за подарунок, вона щиро раділа за людей, які працюють поряд із нею, і яким, завдяки новому обладнанню, тепер легше буде допомагати породіллям.

Для авіакомпанії ТОВ «Роза вітрів», яка виділила 69 тис. грн. на придбання операційного стола, це велика сума. Але під час зустрічі у пологовому відділенні, яка відбулася 22 січня з нагоди офіційної передачі подарунка, заступник директора авіакомпанії, депутат Бориспільської міської ради Микола Савостьянов наголосив, що для підприємства дуже важливо і надалі допомагати лікарні.

Прикро, що держава і своїх обов’язків щодо оснащення лікувальних закладів не виконує, і благодійників не заохочує хоча б якимись податковими пільгами.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 964
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою