АвторизаціяРеклама

» » Акт вандалізму, чи що

Акт вандалізму, чи що

Новини у Борисполі

На меморіалі пам'яті жертв голодомору зникла бронзова скульптура. Наші читачі ще пам’ятають, як помпезно, за участю Президента України, обласного та районного керівництва, 26 листопада минулого року поблизу Борисполя було відкрито величний меморіал пам’яті жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Тоді говорили, що вартість його становить близько 9 мільйонів гривень. Та мова не про це. Прямуючи минулого вівторка надвечір до райцентру, автор цих рядків був дуже здивований, помітивши в сутінках, що ніби зник один із головних елементів того пам’ятника – бронзова фігура помираючої української дівчини із затиснутим у руці колоссям пшениці. Аби пересвідчитись, що так воно є насправді, довелось пригальмувати авто і дати задній хід. Дійсно, лише витоптана місцина залишилась від тієї скульптури.

Найперше виникла думка, що це – черговий акт вандалізму. Бронзу ж бо можна вигідно здати закупівельникам металобрухту. Однак, відразу сам собі і заперечив, оскільки у кишеню таку здобич не покладеш. А скористатись посеред дня та ще в такому місці якимсь механізмом не кожен наважиться. Спробував зателефонувати кільком районним керівникам, щоб дізнатись якісь подробиці, але їхні телефони мовчали і того вечора, і наступного ранку. Народ же, як завжди, уже має кілька власних версій неординарної події. За однією з них, ніби хтось чув, що ту скульптуру забрали на якусь реставрацію.

Дивно, що можна реставрувати у металевого витвору мистецтва на третьому місяці його існування? Друга версія більш правдоподібна і до гіркоти банальна. Її прихильники стверджують, що скульптору – автору меморіалу – елементарно не заплатили за роботу. Тому він, доведений до відчаю, і вдався до такого неординарного кроку, аби захистити свої законні права.

Що ж, у нашій державі все можливо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 858
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою