АвторизаціяРеклама

» » «220» — напруга перемоги

«220» — напруга перемоги

Новини у Борисполі

Здається, у залі клубу ДП «МА «Бориспіль» зібралися найвеселіші, найкмітливіші юнаки і дівчата шкіл Борисполя. Фестивалі кращих команд КВК проходять у нас років з двадцять.

Змагання стали доброю традицією, де звучить гостре слово, гарна пісня, як кажуть, на тему дня. Тож на сцену виходили команди: ЗОШ №1 — «Шок», ЗОШ №3 — «Ноу коментс», ЗОШ №6 — «220», ЗОШ №7 — «Клуб талантів», гімназії «Перспектива» — «Кактус», ЗОШ №8 — «Імпульс», «Школа лінгвістики» — «Смайл», ліцей «Дизайн-освіта» ім.П.Чубинського — «Сучасні діти». А завершувала феєрверк виступів поза конкурсом найголовніша команда міста «Проти правил».

Переказувати анекдоти, тиради, репліки — марна справа. Можна лише сказати, що сміх переростав у регіт, а температурний режим у залі та на сцені сягав стелі. Прагнули перемоги всі, на те й змагання. Але увійшли у трійку кращих «Кактус», «220» та «Смайл». Хоча старання «Клубу талантів» теж були очевидні. Що насторожує — майже всі команди говорили російською мовою. І коли б якийсь «зальотний» гість був присутній на фестивалі, то зрозумів би, що він відбувається у якомусь російському провінційному місті. З нетерпінням усі чекали вироку журі. Нарешті голова журі — головний спеціаліст міського управління науки та освіти Володимир Петрович Письменний назвав переможця.

Команді «220», яку очолює восьмикласник ЗОШ №6 Андрій Лямін, вручено перехідний кубок. Зал вибухнув оплесками, оскільки Андрій привів свою команду до заслуженої перемоги. Треба сказати, що хлопець — природжений гуморист, і росте надійна зміна капітану команди «95 квартал» Володимиру Зеленському. Нагадаємо, що Андрій Лямін «на рівні» виступає за збірну Борисполя «Проти правил». Тож до наступних перемог!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 916
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою