АвторизаціяРеклама

» » Вода у Борисполі гарної якості

Вода у Борисполі гарної якості

Новини у Борисполі

Такого висновку дійшли спеціалісти Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського, зробивши аналіз води з різних мікрорайонів міста.

Питання якості води турбує бориспільців не один рік. У кожному мікрорайоні вона має свої «особливості» (починаючи із жовтуватого забарвлення і закінчуючи специфічним запахом), які й сформували загальну думку про те, що вода у місті не найкращої якості. Спростовують таке твердження при кожній слушній нагоді працівники водоканалу, зазначаючи, що споживачі отримують неякісну воду через старі труби, замінити які по всьому місту, звичайно, немає фінансової можливості.

Щоб слова працівників водоканалу не були пустим звуком, ще наприкінці минулого року із різних мікрорайонів Борисполя були взяті проби води для аналізу в Інституті колоїдної хімії. Бориспільці, які знали про це, із нетерпінням чекали результатів. Скептики ж при цьому потирали руки: тепер ми побачимо, наскільки «якісна» бориспільська вода. Проте «вердикт» фахівців здивував: хоча у бориспільській воді і підвищений вміст заліза, загалом вона гарної якості.

Результати аналізів до міста привіз сам директор Інституту, професор Владислав Володимирович Гончарук — людина, рівних якій у знаннях про воду немає в усьому світі. Проте, щоб бориспільці дійсно отримували чисту воду, все ж таки бажано її очищувати у місті за допомогою спеціальних технологій, розроблених «під Бориспіль», які ляжуть в основу очисних установок. Вивчаючи, на що «хвора» вода того чи іншого регіону України, працівники Інституту для кожного регіону підбирають окремі технології і установки, які потрібні для очищення води саме цього регіону.

Варто зазначити, що про бювети по Борисполю із очищеною водою йдеться вже не перший місяць. Знаючи, яку велику роль у житті людини відіграє вода, можливо, доведеться відмовитися від освітлення якоїсь вулиці чи запланованого ремонту, але вода у місті повинна бути чистою. Цю думку на зустрічі із паном Гончаруком підтримали усі бориспільці, які завітали на неї. А тому, як повідомив начальник КП «Бориспільводоканал» Олександр Миколайович Гануш, дві такі установки все-таки будуть цього року встановлені у Борисполі.

З’являться бювети із ними на вулиці Нова та на місці нинішнього бювету навпроти стоматологічної клініки. Придбають їх за кошти місцевого бюджету.

Окрім питання якості бориспільської води, Владислав Володимирович прочитав цікаву лекцію загалом про воду, відкривши її секрети. Так, якщо у чайнику після кип’ятіння утворюється осад, така вода є чи не найкращою.

А ось дистильована вода, як виявилося, дуже шкідлива для організму. Адже вона витягує із клітин солі, вимиває кальцій із кісток, порушує обмін речовин. Вживаючи таку воду, людина буде часто хворіти. Пити воду, яка зберігалася у пластикових пляшках місяць чи більше, теж не бажано, оскільки за цей період із пластику у воду виділяються токсичні речовини. А ось із того широкого асортименту бутильованих вод, які нам пропонують магазини, безпечними для організму є «Моршинська», «Цілюща» та «Бебівіта».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 978
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою