АвторизаціяРеклама

» » Своєчасно надходять тільки рахунки

Своєчасно надходять тільки рахунки

Новини з району

Як тільки настають морози та починає замерзати матінка-земля, у Броварах починаються земляні роботи. То шляховики дорогу терміново починають ремонтувати, то працівники водоканалу труби «починають» міняти. Чи то їм так подобається під дощем та снігом працювати, чи в терміни не вкладаються — незрозуміло.

Ще з листопада 2008 року розпочали такі роботи на вулиці Старотроїцькій. Там працівники міського господарства, проводивши воду, пошкодили телефонний кабель. Мало того, що декілька сімей залишилося без телефонного зв’язку, та ще й водіям незручності на дорозі з'явилися. Адже якраз на перехресті вулиць Старотроїцької та Папаніна була вирита яма, яку й понині не засипали. Мешканці прилеглих до дороги будинків понакидали в ту яму гілля та червоні стрічки понав’язували, аби ніхто зі «швидких» водіїв не в’їхав туди.

Відповідні інстанції цю ситуацію коментують так: «Робота не закінчена через погодні умови. Як тільки на вулиці потепліє та висохне земля, ми закінчимо її». А мешканці продовжують справно сплачувати за телефонні послуги. Звернення до працівників «Укртелекому» жодних результатів не дають. Рахунки надходять за користування неіснуючими послугами своєчасно.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1086
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою