АвторизаціяРеклама

» » Відродження українського вертепу у Борисполі

Відродження українського вертепу у Борисполі

Новини у Борисполі

Добрий вечір тобі, пане господарю, Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився! - Такою піснею розпочав своє дійство вертеп у Бориспільському історичному музеї на Водохреще, 19 січня.

А підготувала чудове театральне видовище керівник колективу «Ажур» Неля Анатоліївна Кияшко за підтримки отця Богдана (Українська православна церква), який збагатив свято християнськими традиціями. Український фольклор майстерно переплітався із піснями про народження Ісуса Христа. Присутні мали змогу побачити усіх основних персонажів давнього українського вертепу: тут були Ангели і Чорт, запорозькі козаки і царі із Далекого Сходу, Ірод і Смерть, українці та євреї. Торжество добра над злом, побажання любові і щастя, прославлення України і народу — саме такі віншування звучали від учасників вертепу.

Юних акторів — учнів шкіл міста і студентів — поєднує спільне захоплення: любов до творчості і мистецтва. А свій виступ члени колективів «Ажур» (центр технічної творчості «Еврика») і «Лабіринт» (клуб «Ровесник») присвятили 170 річниці від Дня народження Павла Чубинського.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1275
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою