АвторизаціяРеклама

» » Бориспіль ледь не залишився без архітектора

Бориспіль ледь не залишився без архітектора

Новини Борисполя

На засіданні позачергової сесії Бориспільської міської ради було поставлено під сумнів доцільність перебування на посаді начальника управління містобудування і архітектури Мирослави Шкребтієнко. Для декого із присутніх це стало неочікуваною і шокуючою новиною, а дехто сприйняв її досить спокійно, мабуть, володіючи більшим об’ємом інформації, ніж інші.

Ініціював це питання депутат міської ради Анатолій Пасічний, який розпочав свій виступ із низки зауважень до роботи міської архітектури. Зокрема, до відома усіх присутніх він довів інформацію про те, що протягом півтора року на нарадах у міського голови він порушував питання про те, щоб був розроблений єдиний порядок розриття вулиць міста.

У вересні 2008 року, за його словами, керівництвом міста було вирішено видати таке розпорядження, але пройшло ось уже скільки часу, а справа далі цієї обіцянки не просунулася.

Анатолій Пасічний звинуватив головного архітектора у тому, що вона не підготувала це розпорядження, не виконавши таким чином доручення мера. А при зустрічі із депутатом на його зауваження відповіла, що такої вказівки не чула і взагалі повідомила, що така робота не входить до її функцій. Висловив депутат своє незадоволення і міськими зупинками, які встановлюються зараз по місту. А відтак, підсумовуючи сказане, попросив поставити на голосування питання доцільності перебування на посаді начальника управління архітектури і містобудування Мирослави Шкребтієнко.

Така пропозиція Анатолія Пасічного для депутатів стала неочікуваною. Депутат Дмитро Соляков поправив колегу у тому, що архітектура питанням перериття доріг не займається. Ними «опікується» комунгосп. А для того, щоб порушити питання доцільності перебування на цій посаді головного архітектора, потрібно заслухати звіти керівника про свою роботу.

Приймати ж будь-які рішення без слухання звіту головного архітектора було б некоректним і неправомірним. Депутати вирішили повернутися до порушеного питання вже з початку нового року.

За коментарем ситуації, що виникла на позачерговому засіданні сесії міської ради, кореспондент звернулася безпосередньо до головного міського архітектора Мирослави Шкребтієнко:

«У нас у місті є комунальне підприємство, яке утримує дороги – ВУКГ, а займається безпосередньо ремонтом доріг ЖРЕУ, проектування ж документації на дороги, кураторство і фінансування цих робіт у деякій мірі належить до компетенції управління житлово-комунального господарства. Питання перериття доріг не належить до тих, які вирішує управління містобудування і архітектури.

Наше управління лише перевіряє при видачі ордерів наявність проектної документації, відповідність її усім вимогам, погодження із відповідними службами.

На мою думку, інформація про те, що архітектура не хоче нічого робити щодо питання розриття доріг у місті, яка була озвучена на засіданні сесії, є не зовсім об’єктивною, тому що свої пропозиції щодо розриття доріг на початку минулого тижня я подала на розгляд міського голови. Але перед тим намагалася не один раз зібрати керівників цих комунальних підприємств, щоб прийняти спільне рішення, але, на жаль, дійти згоди ми так і не змогли. Тому голові я і подала пропозиції виключно від архітектури».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
сессія, міська рада, архітектор, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1192
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою