АвторизаціяРеклама

» » Квартирні злодії «прокололися» у Борисполі

Квартирні злодії «прокололися» у Борисполі

Новини у Борисполі

Нещодавно в Борисполі правоохоронці знешкодили злодійську банду, котра спеціалізувалася на крадіжках із квартир. Як повідомляє прес-служба обласної міліції, «гастролери» з Кавказу «зачистили» за три роки десятки квартир на Київщині і жодного разу не попалися.

Та в Борисполі стався вирішальний «прокол». Грабіжники, подзвонивши у двері і переконавшись, що в помешканні нікого немає, «легким порухом руки» впоралися із замком. Та не встигли ще й ознайомитися із «вмістом» житла, як повернулися його господарі. Виявляється, вони лише на кільканадцять хвилин вийшли до сусідів. Двоє злодіїв кинулися з ножем на чоловіка, який зайшов першим, і, погрожуючи розправою, почали вимагати гроші й коштовності. Прихопивши з собою дещо, «гості» з Кавказу кинулися навтьоки, не підозрюючи, що дружина господаря уже встигла по мобільнику викликати міліцію.

Наші «опери» оперативно схопили двох злодіїв і тут же, біля будинку, упіймали третього їхнього «колегу», який стояв «на стрьомі».

Загалом було знешкоджено п’ятьох злодіїв. Троє з них займалися виключно крадіжками. Решта перепродувала здобич.

Те, що «гастролери» були справжніми професіоналами, як відзначили пізніше правоохоронці, свідчить акуратність у їхній роботі. Після себе вони не залишали ніяких слідів у квартирах. Бувало й так, що господарі помічали пропажу через тиждень. Вочевидь, злодії добре вивчили нутрощі замків і проникали здебільшого у ті квартири, двері яких обладнані замками турецької фірми «KALE». На відкривання їх витрачалося всього кілька секунд. Після завершення «ревізії» квартир злодії акуратно зачиняли двері без будь-яких слідів, так, ніби нічого й не сталося.

За численні крадіжки їм довелося б відповідати перед правосуддям за однією статтею. Але якщо додати розбійний напад на мешканця Борисполя, то бандитам «світять» значно солідніші терміни покарання.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 890
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою