АвторизаціяРеклама

» » Бориспільський Ленін пережив Київського Косіора

Бориспільський Ленін пережив Київського Косіора

Новини у Борисполі

У столиці знесено пам’ятник одному з найлютіших катів українського народу Косіору, котрий, перебуваючи на посту першого секретаря Центрального комітету Комуністичної партії України 1932-33 років і виконуючи наказ кремлівського керівництва, був головним організатором Голодомору в Україні.

Декілька ленінсько-сталінських фанатів із червоними прапорами грудьми стали на захист злочинця. Щоб не створювати вуличний безлад, влада без зайвого галасу знесла погруддя Косіору наступної ночі і відправила ту більшовицьку голову на один із цвинтарів столиці.

А у Борисполі тим часом влада «сюсюкається» з послідовниками кривавих убивць, організовує всілякі читання, писання, слухання з приводу вирішення подальшої долі пам’ятника творцю радянського тоталітаризму Леніну, який на 18 році Незалежності України й досі бовдуріє на центральному майдані міста перед будівлею міської ради.

Розуміючи, що прибирати ідола таки доведеться, бориспільські можновладці придумали тезу, мовляв, ми не знесемо цей пам’ятник, а з почестями перенесемо в інше місце, бо планується реконструкція площі. Це замість того, щоб сказати народу: «Творцю концтаборів і катівень не місце в Борисполі!» і нагадати, що 1920 року послані Леніним більшовицькі війська майже дотла спалили містечко, а кожного десятого розстріляли.

Дійшло до того, що одна з депутатів міськради, запропонувала створити на місці Книшового цвинтаря «алею доби соціалізму» і на ній прилаштувати, вочевидь, любого їй вождя. Іншими словами, розмістити символ насилля і вбивства по сусідству із сотнями його жертв. Інакше як блюзнірством, це не назвеш.

До речі, якщо хтось із громадян відірве сьогодні ленінську голову перед міськрадою, то тому нічого не буде. Навіть хуліганства немає за що «пришити». Бо той пам’ятник уже давно визнано як такий, що не має ніякої ні історичної, ні мистецької цінності і не перебуває на балансі влади. Тобто безгоспний. А якщо, наприклад, хтось із комуністів укопає його в себе на городі, — Ленін уже стане його власністю, і тоді пошкодження вождя зловмисниками з юридичної точки зору розцінюватиметься як хуліганство. А коли Леніну знайдеться місце на території історичного музею і він буде зареєстрований як експонат, то тут уже автоматично він потрапляє під захист держави. Якщо його пошкодять, це вже розцінюватиметься як кримінал, і діло запахне тюремними нарами.

Тож владі і комуністам є над чим подумати. А поки що вона тішиться новенькими табличками на вуличних парканах, на яких вималювано (за гроші бориспільців) прізвища ленінсько-сталінських комуно-фашистів – того ж Косіора, Чубаря, Дзержинського та іншої більшовицької наволочі.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Ленін, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 944
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою