АвторизаціяРеклама

» » Виселять чи не виселять бориспільців з гуртожитку

Виселять чи не виселять бориспільців з гуртожитку

Новини у Борисполі

Шекспірівські пристрасті довкола Бориспільського гуртожитку. У ситуації довкола Бориспільського гуртожитку на Дзержинського, 164, температура не опускається нижче точки кипіння. А 17 липня вона знову наблизилася до вибухонебезпечного рівня. Після того, як Бориспільська державна виконавча служба два рази поспіль не змогла виконати рішення суду про виселення людей із гуртожитку, черговий десант було підготовлено капітально.

Хоча сама процедура була призначена на 9.30, ще до сьомої ранку приміщення було оточене міцними парубками у формі, і жителі вже не могли вільно виходити чи заходити до приміщення, у кімнатах якого вони проживають.

Щоправда, цього разу і жителі мали солідну підтримку. Адже після обговорення питання у сесійній залі і депутати, і міська влада сподівалися-таки хоч на якийсь діалог. Друга спроба виселення показала, що діалогу годі сподіватися. Тож депутати виконали обіцянку, дану людям у сесійній залі, і не залишили їх наодинці з проблемою. Біда тільки в тому, що депутатські повноваження тут не працюють. Адже державна виконавча служба прийшла виконувати законне рішення суду. Так само не могли впливати на дії державних виконавців і Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та його перший заступник Микола Корнійчук. Вони просто були поряд із людьми, намагалися переконати стягувачів повернутися до діалогу, щоправда, марно.

Але навіть цієї розмови журналісти могли не почути. Бо розпочалася вона за закритими дверима. До приміщення гуртожитку пропустили тільки державних виконавців, міського голову та його заступника, деяких депутатів. Представникам преси та місцевого телебачення вдалося пройти туди тільки після настирливих наполягань.

Охорона надійно перекривала всі входи і виходи. А люди, в свою чергу, не дозволяли охороні пропустити представника власниці приміщення. Так що іноді ситуація розжарювалася до критичної межі.

Коли пристрасті вщухли і в гуртожитку зібралися всі представники зацікавлених сторін, представника власниці знову і знову намагалися переконувати у необхідності компромісу. Але це не змінило ситуації.

З великими труднощами захисникам мешканців гуртожитку вдалося все-таки знайти підставу, щоб відстрочити виселення.

Сьогодні мешканці очікують на документ, який свідчить, що судом взято до розгляду позов регіонального відділення Фонду державного майна в Київській області щодо цього гуртожитку, і це буде підставою для призупинення виконавчого провадження.

Чи не тому власниця так поспішає із виконанням рішення суду, який сьогодні на її боці?

P.S. У публікаціях про ситуацію з гуртожитком на Дзержинського, 164 питання про те, у кого із жителів є інша власність, могли чи не могли вони самотужки вирішити власну житлову проблему і навіщо їм кімнати у гуртожитку — не є і не будуть темою для обговорення. Якщо суд зміг визнати гуртожиток будівлею, якщо приміщення гуртожитку, де проживають люди, не передали місту безкоштовно, як того вимагає закон, а продали разом із корівниками, усі інші питання є похідними.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Гуртожиток, Бориспіль, жителі
Оціни новину →
Переглядів: 1064
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою