АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. У Борисполі відроджується вільна боротьба

У Борисполі відроджується вільна боротьба

Новини Борисполя

Проведення відкритої першості Борисполя із цього виду спорту серед юнаків 1991-93 та 1994-96 р.н.
Першість проходила у спортивному залі ДЮСШ завдяки організації Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення міськрайради, фізкультурно-спортивному товариству «Колос», громадській організації спортивний клуб «Слов’яни». У змаганнях, які проходили у двох вікових категоріях (по 10 вагових категорій у кожній), взяло участь 190 юних спортсменів. Призові місця посіли найкращі: Ігор Цілик (І місце, вагова категорія 100 кг), Юрій Кристальов (І місце, 76, 85 кг), Максим Якубинський (І місце, 42 кг), Олексій Жаворонкін (ІІ місце, 85 кг), Богдан Охріменко (ІІ місце, 46 кг), Максим Якубинський (ІІІ місце, 46 кг). А у запеклій боротьбі серед команд Київської області (були представлені Бровари, Біла Церква, Українка, Богуслав), Києва, Сумської, Полтавської, Рівненської, Луганської областей, Одеси команда Борисполя показала гарний результат і зайняла перше командне місце.
Посилювала бажання юних борців показати непоганий результат і присутність на цих змаганнях почесних гостей — шанованих у світі спорту людей. Це перший серед українських борців олімпійський чемпіон у важкій вазі (Рим, 1960 рік), дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, триразовий чемпіон СРСР, заслужений майстер спорту, заслужений тренер України Іван Богдан, олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби (Атланта, 1996 рік), перший у незалежній Україні чемпіон Европи 1994 року, триразовий чемпіон СРСР, чемпіон останньої спартакіади СРСР, заслужений майстер спорту В’ячеслав Олійник. А також голова центральної ради ФСТ «Колос» агропромислового комплексу України Анатолій Усенко, президент громадської організації спортивний клуб «Слов’яни» Андрій Гануш. Були присутні на змаганнях і п’ять майстрів спорту міжнародного класу, в минулому чемпіони СРСР, які входили до складу збірної Радянського Союзу.
Саме Анатолій Усенко відзначив високий рівень організації та проведення змагань, що дає надію на відродження вільної боротьби на Бориспільщині. На це, до речі, зараз і працює тренер із вільної боротьби Ігор Шмегельський (на фото зліва), який пропагує серед хлопчаків цей вид спорту, залучаючись у своїй роботі підтримкою спонсорів. Адже зараз вільна боротьба у Борисполі після багатьох років знову почала розправляти крила і без матеріальної допомоги їй самотужки не впоратися із поставленими завданнями. Так, із вересня 2007 по березень 2008 року президентом громадської організації спортивний клуб «Слов’яни» Андрієм Ганушем у розвиток вільної боротьби Борисполя було вкладено 120 тис. грн. на придбання борцівського килиму, оплату харчування перспективним спортсменам, підтримку у фінансуванні навчально-тренувальних зборів та змагань, на підтримку тренерів та організацію проведення змагань. Керівництвом міста також була надана допомога у придбанні борцівського килима, в організації та проведенні змагань. Отже, змагання на двох нових борцівських килимах — це непоганий старт для юнаків у дорослий спорт.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1722
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою