ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Він заслуговує вічного спокою

Він заслуговує вічного спокою

Новости в Борисполе

Він заслуговує вічного спокою Війна не закінчилася, доки не похований останній солдат. Його останки знайшли наприкінці минулого року у Борисполі біля магазину «Супутник». Свого часу, за знайденими поряд речами, представники громадської організації «Обеліск», які були присутні при розкопках, встановили, що це залишки радянського солдата, який загинув у боях на території Борисполя у серпні-вересні 1941 року. На жаль, жодної інформації про загиблого відшукати не вдалося.

Напередодні Дня захисника Вітчизни невідомий захисник Борисполя знайшов свій вічний спокій біля бориспільського Меморіалу слави.

Того дня люди зібралися на мітинг з нагоди 90-річчя створення Червоної армії, щоб вшанувати пам’ять усіх захисників Вітчизни, які поклали голови на полях боїв. Ветеранів та людей, на долю яких випали нелегкі випробування воєнних років, привітали представники влади Борисполя і Ради ветеранів.

Як би ми не ставилися до того періоду в житті нашої держави, це наша історія. А люди, які полягли захищаючи Вітчизну, які пройшли через воєнне лихоліття, заслуговують на повагу і вдячність. І так боляче бачити, як біля Меморіалу слави ганяють велосипедисти, катаються на скейтах, вистрибуючи своїм транспортним засобом на сходинки і зістрибуючи з них. Дехто навіть не усвідомлює, що тут поряд знаходиться поховання. Але навіть якщо й усвідомлюють, то мають безапеляційний аргумент: «У Борисполі немає відповідного майданчика…»

Після проведеного священиком обряду поховання до Братської могили опустили ще одну труну.

Хочеться вірити, що загиблий солдат після поховання знайде-таки вічний спокій. Він не блукатиме більше без прихистку у світі духів, і його не турбуватимуть живі…

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, магазин Супутник
Оцени новость →
Просмотров: 1344
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме