АвторизаціяРеклама

» » Київський Шлях на шляху до Європи?

Київський Шлях на шляху до Європи?

Новини Борисполя

Київський Шлях на шляху до Європи? Генеральний план міста — то лише канва, яка допомагає визначити основні напрямки його розвитку. Наступним етапом є схеми забудови, після схвалення яких уже можна замовляти детальне планування мікрорайонів. Зараз готується до погодження на сесії схема забудови центральної частини Борисполя.

Інститут «Діпромісто» передав їх для розгляду та ознайомлення. Представлення і обговорення схем відбувалося з інтервалом у тиждень. Протягом цього часу матеріали знаходилися в малому залі Бориспільського міськвиконкому.

Коли дивитися існуючу схему забудови цієї території, то видно, що переважна частина будинків має більше 70% зношеності, тому логічно проектувати тут нове будівництво. Схеми передбачають розміщення житлової забудови, офісних приміщень, об’єктів соціально-побутового призначення та освітніх закладів (шкіл, дитсадків), а також шляхи вирішення транспортної проблеми.

Вулиця Київський Шлях уже сьогодні перевантажена. Тож основний потік транспорту планується переспрямувати на північну об’їзну дорогу. На жаль, вона не зможе відповідати вимогам магістралі, оскільки ширина обмежується приватною забудовою. Інститут «Діпродор» вивчає це питання і дасть рекомендації щодо будівництва цієї дороги. Так само він досліджує перспективи розширення Київського Шляху. Тут також не буде суттєвого розширення проїжджої частини, оскільки немає можливості це зробити вздовж усієї дороги.

Ще одним питанням, яке особливо цікавить бориспільців, є підземний перехід вулиці Київський Шлях. Виявляється, у міській раді є проект такого підземного переходу на перетині вулиць Червоноармійська і Київський Шлях. Його затверджено ще у 1978 році. Звичайно, сьогодні вимоги змінилися. Підземний перехід планують зробити із магазинами і відповідною інфраструктурою. А от щодо місця розташування — питання поки що відкрите. Інститут рекомендує будувати його навпроти міськвиконкому. У перспективі таке розташування буде виправдане. Але сьогодні раціональнішим є перший варіант. У будь-якому випадку рішення прийматимуть міська влада, депутати, представники громадськості.

Проблему медичного обслуговування планується вирішувати за рахунок амбулаторій сімейної медицини, які будуть розміщені у багатоповерхівках. Спортивних споруд, таких, як стадіони, будинки спорту, великий спортивний зал, у центральній частині міста не передбачено. У кожному будинку плануються спортивні майданчики, приміщення для спортивних секцій. Це питання викликало особливо бурхливі дискусії. Виступаючі стверджували, що цього всього замало для задоволення потреб жителів.

Розглядалося і питання щодо стадіону. Бориспіль включено до програми підготовки «Євро-2012». Тож стадіон має відповідати нормам європейського рівня. Передбачено надбудову секторів, що збільшує кількість місць для сидіння. З боку вулиць Шевченка і Ворошилова мають зноситися приватні будинки. Там планується збудувати приміщення, необхідні для обслуговування стадіону та прийому гостей.

Учасники обговорення проекту підійшли до вирішення цього питання не формально. Інститут «Діпромісто» ще має час, щоб врахувати їхні зауваження.

Це перший такий проект, який виноситиметься на сесію міської ради для схвалення. Невже справді Бориспіль колись стане містом європейського рівня?!

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Київський Шлях, Генеральний план міста
Оціни новину →
Переглядів: 1653
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою