АвторизаціяРеклама

» » Справи, голосніші за слова

Справи, голосніші за слова

Новини Борисполя

Справи, голосніші за слова Через нестабільність у суспільстві, негативний вплив ЗМІ та зниження рівня моральних та духовних цінностей, як наслідок ми маємо велику кількість зруйнованих сімей, людей, які перебувають у рабстві алкогольної, наркотичної або ігрової залежності, людей, які не із чуток, а із власного досвіду знають про ці проблеми.

У наш час також велика кількість абортів та випадків суїциду. Це все виклик! Це заклик служити нації, яка може загинути: адже ми знаємо напевне, що можемо вплинути на хід своєї долі, адже важливо не те, хто ти, а ким ти можеш стати.

Наші справи голосніші за слова. Це – показник, це не реклама, це – реальність. Ми сміливо можемо сказати, що у тих, кого вважають втраченими для суспільства, хто втратив довіру до себе – вихід є!

Якби пастор церкви «Нове покоління» Юрій Андрійович Смотрицький, який створив у 1999 році Центр реабілітації «Нове життя», не пережив усього цього і не обрав для себе нове життя, навряд чи його теоретичні докази змогли б когось переконати. Звільнившись від наркотичної залежності, пастор Юрій відчув заклик у своєму серці допомогти алко- та наркозалежним людям, аби вони раз і назавжди позбулися цього лиха. Він вирішив створити Центр реабілітації. Без фінансової підтримки та будь-якої іншої допомоги, але із великим бажанням у серці та командою однодумців він почав втілювати задумане в життя.

Невдовзі діяльність реабілітаційного центру почала давати перші плоди. Колишні пацієнти отримували свободу, багато сімей відновилося. Усе це стало найкращою рекламою. За 9 років роботи центр набув міжнародного масштабу, адже за допомогою почали звертатися мешканці із різних міст України, Росії і навіть Португалії. Через центр «пройшло» 2000 осіб, а більше ніж 700 живуть вільними від наркотиків та алкоголю. Це люди, у яких відновились долі, з’явились нові сім’ї, вони можуть реалізувати себе у суспільстві як повноцінні особистості.

У чому ж полягає секрет? У тому, що тільки Бог може дати реальну свободу. Адже мало хто усвідомлює Його велич і силу та Його можливість змінити наше життя, хоча всі стверджують, що вірять у Бога.

Допомога в центрі – комплексна, як індивідуальна, так і групова. Одним із важливих аспектів є робота із співзалежними: родичами, батьками. При центрі працює телефон довіри та консультативний пункт.

Також працівники центру служать у Київському наркодиспансері, де вони надають анонімні та безкоштовні консультації і ведуть групи взаємодопомоги.

Реабілітація триває впродовж 3-4 місяців. Після цього починається адаптаційний період за підтримки наставників. Потім люди повертаються у свої сім’ї, йдуть навчатися, працювати, стають повноцінними членами суспільства.

Одне із основних завдань центру – розвіяти міф про те, що наркоманія – невиліковна хвороба; допомогти знайти вихід тим, хто вже розчарувався і у кого опустилися руки; бути своєрідною відповіддю через приклад власного життя.

Наші консультації можна отримати за номерами +38 (04463) 3-39-65, +38 (067) 606-46-71. Адреса офісу: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 20, БК «БілоцерківМАЗ», офіс 204

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Центр реабілітації, пастор, Біла Церква
Оціни новину →
Переглядів: 1723
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою