АвторизаціяРеклама

» » У соцмістечку примусового виселення не буде

У соцмістечку примусового виселення не буде

Новини Борисполя

У соцмістечку примусового виселення не буде Дійшли ці чутки і до редакції «Вістей», а тому для з’ясування ситуації ми зустрілися із міським головою Анатолієм Федорчуком, який і прокоментував її: «Такі чутки виникають від недостатньої поінформованості населення. У цьому мікрорайоні були проведені громадські слухання, але, мабуть, вони були не належним чином організовані, адже за останній час збільшилася кількість звернень до міської ради.

Тож я хотів би всіх запевнити, що на території соцмістечка не буде будівництва, самовільного чи примусового виселення людей. Зараз завершується проект планування соцмістечка, і в період між розбудовою кожного мікрорайону будуть проводитися громадські слухання. А після того, як ми вислухаємо думку кожної людини, інвестор обов’язково повинен буде провести з людьми перемовини для того, щоб дійти згоди із кожним. Чутки ж про те, що кожен мешканець квартири може приватизувати біля свого будинку одну соту землі, є неправдою. Тому що жодна стаття Земельного кодексу про це не говорить.

Якби ж така норма була прописана в законі, то в нас не було б тоді жодної дороги, ми не змогли б побудувати жодного будинку. А насправді йдеться про прибудинкову територію. Можливо, ці чутки викликало інтерв’ю, яке дав перший заступник Микола Корнійчук одному із місцевих видань, де він говорив про створення товариств співвласників будинків. Насправді людям, які виявлять бажання створити таке товариство співвласників, буде виділена ділянка на прибудинковій території, яка буде їхньою власністю, але ця власність не буде визначатися окремо для кожної людини. І нею вони зможуть розпоряджатися, приймаючи рішення, як проводити благоустрій, встановлювати поблизу будинку кіоск для ремонту взуття чи ні. Тобто, говориться саме про це, а не про виділення кожній фізичній особі сотки землі».

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
майно, соцмістечко, виселення, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1605
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою