АвторизаціяРеклама

» » Маски-шоу по-бориспільськи

Маски-шоу по-бориспільськи

Новини в Борисполі

Маски-шоу по-бориспільськи Які ж усе-таки люди багатоликі. За такими цікаво спостерігати. Сьогодні вони, чемні та виховані, їдуть на роботу чи навчання до Києва, а тому повагом стають у чергу до однєї із маршруток і терпляче чекають на своє місце. А завтра у них вихідний, треба з’їздити у гості чи у справах в інший кінець Борисполя.

Тож, поспішаючи до міської маршрутки, на ходу скидають із обличчя свою «культурну» маску, жбурляючи її під ноги перехожим, відштовхують інших пасажирів—конкурентів на заповітне місце, заскакують у салон і зі словами «Хух, пощастило» плюхаються на сидіння. Саме плюхаються, бо, побачивши раз-вдруге таку картину, подумки запитуєш себе: «А чим вони кращі за символ 2007 року?»

Але буває й по-іншому: у людини, яка, їдучи до Києва, стає в чергу не тому, що усі тут так роблять, а через свою вихованість, виникне потреба скористатися міським маршрутом. Не дай Боже, підійти їй на його зупинку у годину-пік! Є ризик бути відкинутою під колеса іншої маршрутки або ж силою натовпу бути занесеною до салону, але вже у пом’ятому одязі, без декількох ґудзиків і ручкою від сумки у руках.

Аналогічну картину, до речі, можна побачити зранку на залізничній станції. Але там «беруть штурмом» уже електричку. І усі — однаково: немає «культурних черг» і звичайних.

А у центрі Борисполя, виходить, для кожного маршруту — міського і міжміського — у людей є своя маска. Адже не може так бути, щоб до Києва постійно їздила одна частина населення, а по місту інша. Це все одні й ті ж люди. І тим, і тим маршрутом користуємося спільно.

То чому ж стиль поведінки розділяємо? Невже, навчившись йому у «культурній черзі», не зможемо застосувати до звичайної? Хай спочатку і штучно, примушуючи себе. Але зате наступні покоління будуть це робити щиро, від серця, відмовившись у житті від масок.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Маски-шоу, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1625
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме