АвторизаціяРеклама

» » 1 грудня: цей день в історії Бориспільщини

1 грудня: цей день в історії Бориспільщини

Суспільство

1 грудня: цей день в історії Бориспільщини Колектив інтернет-видання "Це Бориспіль" хоче поділитися тими подіями, які відбулись у Бориспільському краї 1 грудня.

1995 рік – в Державному міжнародному аеропорту «Бориспіль» була створена перша в Україні служба авіаційної безпеки (САБ). В процесі створення САБ активну участь брали Писаренко М.М., Курило М.П., Решетник В.П., Корсанюк А.Ф. та інші під безпосереднім управлінням керівництва аеропорту. За час діяльності Служби, співробітники відпрацювали всі необхідні технологічні документи, низка з яких із часом стала основою законодавчих актів України та на сьогодні використовується в різних аеропортах України.
У 2009 році Служба була перетворена на Комплекс авіаційної безпеки (КАБ), до складу якого увійшли служби контролю пасажирів на безпеку ТК №1 та №2, контролю вантажних перевезень на безпеку, воєнізованої охорони, а також групи — технічної експлуатації спеціальних технічних засобів контролю, додаткових заходів з безпеки, інспекторів-кінологів та бюро перепусток.

2016 рік – у приміщенні Бориспільського міського центру технічної творчості "Еврика" проходив міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція". Роботи дітей, визнані найкращими, були представлені на обласному етапі.

2016 рік – на Європейській площі в Борисполі учні міських шкіл провели акцію "СОС! Врятуй Україну від СНІДу". Нагадаємо, 1 грудня в усьому світі проходять акції, які покликані нагадати всім що потрібно берегти себе та рідних, намагатися зупинити розповсюдження цієї хвороби, не бути байдужим до проблем оточуючих.

Якщо ви знаєте більше визначних дат із історії міста Борисполя та Бориспільського району, пишіть нам на нашу електронну пошту: info@borispol.org.ua. Чекаємо на ваші листи-повідомлення про історичні дати, тісно пов’язані з Бориспільським краєм.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, визначні, історія, Район, дати
Оціни новину →
Переглядів: 230
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою